Garbingo 90-ečio sulaukė buvusi mokytoja Marijona Kaziukėnienė!

„Kiekvieną kartą, kai atitrūkus nuo darbų pavyksta nuvykti pasveikinti garbingo amžiaus sulaukusių rajono žmonių, apima daugybė jausmų. O kas svarbiausia – pačių pozityviausių!“ – džiaugėsi Širvintų r. savivaldybės merė Živilė Pinskuvienė, drauge su Musninkų seniūne Birute Jankauskiene užsukusi į Taučiulių kaimą pasveikinti kovo mėnesį garbingo 90-mečio sulaukusios buvusios mokytojos Marijonos Kaziukėnienės.

Optimizmo ir energijos kupina jubiliatė nustebino, sužavėjo ir suteikė gražią gyvenimo pamoką – kad šeima, artimiausi žmonės, rūpestis jais, ryšys yra svarbiausia vertybė, kuri užkerta kelią didžiausiai vienatvės negandai.

Pagrindinė kalba buvo tikrai ne apie ligas, ko natūraliai galima būtų tikėtis iš garbingo amžiaus žmogaus. Marijona trykšta gyvenimo džiaugsmu, išmintimi ir ramybe, dalinasi maloniais jausmais, kuriuos jaučia dėl saugios ir orios senatvės jaukiuose dukters namuose.

Pradžiuginusios ir pasveikinusios jubiliatę, seniūnė ir merė Marijonai nuoširdžiai linkėjo, kad ta šviesi nuotaika lydėtų dar ilgus metus, kad ir toliau gyvenimas teiktų džiaugsmo, kuriuo moteris taip ekspresyviai dalijasi su aplinkiniais.

Užs. Nr. 37.

Sending
Skaitytojų įvertinimas
5 (1 įvert.)
scroll to top