Darželinukų tėvelių dėmesiui

Teismui sustabdžius Širvintų miesto švietimo įstaigų reorganizaciją, didžiausia problema kyla dirbantiems tėveliams, kurie augina ikimokyklinio amžiaus vaikus.

Iš 139 savo eilės darželyje laukiančių vaikučių, rugsėjį į Širvintų lopšelį-darželį „Boružėlė“ pateks tik apie 35. Tiek šiuo metu yra laisvų vietų darželyje.

Nors savivaldybė apskundė teismo sprendimą, tačiau niekas negali atsakyti, kiek tęsis šie teisminiai procesai – 18 mėn, 22 mėn ar daugiau.

Svarstydamos įvairiausius problemos sprendimo būdus, savivaldybės merė Živilė Pinskuvienė ir vicemerė Janina Pažusienė susitiko su Širvintų r. Gelvonų gimnazijos direktore Sondra Bartuliene aptarti galimybes ir sąlygas gimnazijos patalpose prie dviejų esamų įsteigti trečią papildomą vaikų darželio grupę, savivaldybės lėšomis prisidedant prie patalpų remonto, įrengimo ir kt. Buvo gautas atsakymas ir direktorės patikinimas, kad tai yra įmanoma, tačiau kyla klausimas, ar atsiras tėvų, norinčių ir galinčių vaikučius vežti į Gelvonus.

Todėl labai prašome tėvelių, norinčių pasinaudoti galimybe vaikus leisti į darželį Gelvonuose, iki liepos 9 d. registruotis telefonu 8 606 11097. Pagal tai, kiek atsiras pageidaujančių, bus priimamas sprendimas – kurti ar ne papildomą vaikų darželio grupę Gelvonuose.

Taip pat nuo rugsėjo 1 d. būtų galimybė priimti 13 vaikučių į darželį Čiobiškyje. Norinčius kviečiame iki liepos 9 d. registruotis telefonu 8 618 78148.

Labai atsiprašome ir suprantame, kad vežiojimas nėra pats lengviausias būdas, bet šiai dienai dėl sustabdytos pertvarkos negalime pasiūlyti jokio kito patogesnio varianto.

Jau keturis kartus merė Živilė Pinskuvienė raštu kreipėsi į LR Švietimo, mokslo ir sporto ministeriją su prašymu iš valstybės biudžeto skirti lėšų Širvintų lopšelio-darželio „Boružėlė“ priestato statyboms.

Apgailestaujame, jog dėl kelių asmenų sukurptų skundų kenčia tiek daug Širvintų gyventojų.

Užs. Nr. 76.

Sending
Skaitytojų įvertinimas
0 (0 įvert.)

3 Atsakymai į “Darželinukų tėvelių dėmesiui”

 1. Anonimas parašė:

  Kas nenorėjo, kad visų darželinukų poreikiai būtų patenkinti, tegul tas dabar ieško išeities iš susidariusios padėties. Aš merės vietoje nieko nedaryčiau.

 2. pastebėjimas parašė:

  Tik energingos merės dėka kaimuose atsirado darželių. Anksčiau visi buvo uždaryti, išskyrus 3. Trumparegiškas ankstesnės valdžios požiūris padarė tai, ką dabar turime.

 3. Dainius Graužinis parašė:

  „Žinoma, visiems skaudu, kad kaimiškose vietovėse mažėja vaikų, kad kaip ir visoje Lietuvoje, esame priversti optimizuoti mokyklų tinklą“ [Živilė Pinskuvienė 2020.02.14]

  Tai jei uždarėte darželius ir dėl šios priežasties dabar ima trūkti laisvų vietų likusiuose darželiuose, tai pati logiškiausia išeitis yra vėl atidaryti uždarytus darželius

Comments are closed.

scroll to top
+