Dar du nauji autobusai

Po žingsnį į priekį. Nuspręsta. Širvintų autobusų parkui – lėšos dar dviem naujiems autobusams įsigyti. Nes investicijos būtinos, kad parkas atitiktų žmonių lūkesčius ir reikalavimus.

Puikiai žinome gyventojų poreikį atstatyti kažkada buvusius, inicijuoti naujus maršrutus. Todėl kreipiamės į visus viešojo transporto keleivius su prašymu: būkite atsakingi, važiuodami nepamirškite iš vairuotojo paimti kvito už kelionės bilietą. Maršrutus įmonė peržiūri ir Savivaldybei pateikia ataskaitas. O jei kažkam patogiau važiuoti už pusę kainos ir nereikalauti kvito, tai ataskaitose tokių keleivių tiesiog nėra, ir mes esame priversti svarstyti, ar iš viso kažkurie maršrutai yra reikalingi.

„Čia ir yra Jūsų atsakomybės klausimas: jei kvito nepaėmėt, Jūsų nėra. Vadinasi, ir maršrutas nereikalingas. O mūsų atsakomybė yra pagal galimybes investuoti, stiprinti koncesininko per 15 metų nustekentą autobusų parką, kad jo paslaugos atitiktų žmonių poreikius“, – sako Širvintų r. savivaldybės merė Živilė Pinskuvienė.

Užs. Nr. 144.

Sending
Skaitytojų įvertinimas
0 (0 įvert.)

2 Atsakymai į “Dar du nauji autobusai”

  1. Aldona parašė:

    Kodėl autobusų parkas tik dabar prisimintas? Kodėl ne nuo 2015 metų.? Juk įmonė buvo savivaldybės ir direktorius tas pats.

  2. Antutis parašė:

    saunuole merė

Comments are closed.

scroll to top