Aptariami nauji projektai kaimiškose vietovėse

Merė Živilė Pinskuvienė tęsia susitikimus su rajono gyventojais. Nuotraukoje – Investicijų skyriaus vedėja Dovilė Audėjūtė (pirma iš dešinės), Alionių seniūnijos seniūnas Sigitas Bankauskas (trečias iš dešinės), Juodiškių seniūnaitijos seniūnaitė Jolanta Mackonienė (penkta iš kairės), bendruomenės pirmininkė Ingrida Didžiokienė (trečia iš kairės).

Netrukus Širvintų rajone bus pradėti naujų poilsio zonų kaimiškose vietovėse įrengimo, viešųjų erdvių tvarkymo projektai, todėl seniūnijose ir toliau vyksta intensyvūs susitikimai, kurių metu drauge su vietos gyventojais aptariama, kur naudingiausia ir tikslingiausia būtų investuoti iš Europos Sąjungos struktūrinių fondų gautas lėšas, skirtas viešosioms erdvėms sutvarkyti ar naujoms poilsio zonoms įrengti.

Kovo 20 d. Širvintų rajono savivaldybės merė Živilė Pinskuvienė drauge su Investicijų skyriaus vedėja Dovile Audėjūte dalyvavo susitikime su Juodiškių kaimo gyventojais. Susitikime taip pat dalyvavo ir Alionių seniūnijos seniūnas Sigitas Bankauskas bei Juodiškių seniūnaitijos seniūnaitė Jolanta Mackonienė.

Gyventojai kaip visada buvo aktyvūs, domėjosi ne tik šiuo konkrečiu projektu, bet ir kitais tiek jiems, tiek rajonui aktualiais klausimais. Aptarus galimus pasiūlymus dėl tinkamiausios vietos investuoti iš projekto gautus pinigus, juodiškiečiai kėlė klausimus, susijusius su atliekomis, socialiniais reikalais, domėjosi Širvintų r. pirminės sveikatos priežiūros centro teikiamomis paslaugomis. Rajono merė, išsamiai atsakiusi į visus gyventojų užduotus klausimus, padėkojo gyventojams už aktyvų ir produktyvų bendradarbiavimą.

Užs. Nr. 41

Susirinkę Juodiškių gyventojai domėjosi ne tik pristatomu projektu, bet ir kitais rūpimais klausimais.
Sending
Skaitytojų įvertinimas
0 (0 įvert.)
scroll to top
error: Kopijuoti negražu!
+