Kitus moralizuojanti J. Šiukštienė pati pažeidė įstatymą

Viešųjų ir privačių interesų derinimo valstybinėje tarnyboje įstatyme numatyta, kad valstybės politikai (kaip ir visi kiti valstybinėje tarnyboje dirbantys asmenys) privalo per 30 kalendorinių dienų nuo jų išrinkimo ar paskyrimo į pareigas dienos elektroninėmis priemonėmis pateikti VTEK savo privačių interesų deklaraciją. Joje reikia nurodyti savo ir sutuoktinio, sugyventinio ar partnerio darbovietes, ryšius su kitais juridiniais asmenimis, per pastaruosius vienerius metus gautas dovanas (jei jų vertė viršija 150 Eur) ir sudarytus sandorius (jei jų vertė viršija 3000 Eur), o taip pat interesų konfliktą galinčius kelti fizinius asmenis ar kitus duomenis.

Vyriausioji tarnybinė etikos komisija (VTEK) informavo, kad beveik pusėje šalies savivaldybių privačių interesų nedeklaruoja dalis naujai pareigas pradėjusių eiti vietos valdžios atstovų. Tokia situacija išryškėjo, kai VTEK patikrino pernai ir šiemet savivaldybių tarybų nariais tapusiųjų deklaracijas.

Ilgiausiai deklaracijas pateikti vėluojančių visos šalies savivaldybių politikų sąrašo viršūnėje – Širvintų rajono taryboje Valstiečių ir žaliųjų sąjungai atstovaujanti Jūratė Šiukštienė (pareigas eina nuo 2016 m. sausio). Opozicijos aktyvistė kone per pusantrų metų taip ir nesugebėjo deklaruoti savo privačių interesų.

Kaip čia nutiko, kad rajono vadoves ir valdančiąją koaliciją nuolat moralizuojanti politikė pati taip „susimovė“ – kito akyje ir krislą pamatydama, savojoje rąsto neįžvelgė? Ar įstatymų nežino? O galbūt ir sąmoningai nedeklaruoja, nes gal kas nors išaiškės ar panašiai – deklaracijos juk yra viešos?

VTEK pavedimu Savivaldybės Etikos komisija turės įvertinti politikės elgesį pagal Viešųjų ir privačių interesų derinimo valstybinėje tarnyboje įstatymo nuostatas. Gavusi tyrimų išvadas VTEK jas revizuos.

„Širvintų krašto“ replika

Sending
Skaitytojų įvertinimas
0 (0 įvert.)

70 Atsakymų į “Kitus moralizuojanti J. Šiukštienė pati pažeidė įstatymą”

 1. Anonimas parašė:

  kam?

 2. hmm parašė:

  pagarba? baikit sposyt!!!!

 3. o parašė:

  O pasirodo musu Juratele ne tokia jau sventa, kokia dedasi, turbut kazka slepia, kad nesusitvarko

 4. zavi parašė:

  Labai smagu, kad kiekviena diena jaunimo skverelis pilnas surmuliuojanciu, zaidzianciu vaiku, kokia grazi vieta

 5. tikrai parašė:

  Pavasariškai tvarkomas miestas atrodo žaviai.

 6. O parašė:

  Kažko daugoka šiame komentatorių mušyje šiaudagalvių. Gydytojų palaikytojai, na, neerzinkit anųjų. Jie tokie jautrūs, greit susierzina. Gal eikit visi miegoti, ir saldžių sapnų!

 7. kas parašė:

  kas tas gandragalvis?

 8. to to ačiū parašė:

  nu ir?

 9. sake parašė:

  Kaimyne sakė, kiek kas kainuoja, visas meniu sąrašiukas

 10. to ačiū parašė:

  Didžiausia pagarba? Perlenkei.

 11. ačiū parašė:

  Didžiausia pagarba gydytojai Kadžienei.

 12. as parašė:

  VAziavau snd per miestą, tai visur statybos tik vyksta.

 13. to Jadvyga parašė:

  O jūs pažiūrėkite į savo patrono „laikraštuką“ ir ten esančių „komentarų lygį ir komentatorių „intelektą““.

 14. nesuprantu parašė:

  As nesuprantu, negi sunku ta deklaracija uzsipildyti, ir niekam klausimu nekiltu, keliu minuciu darbas, nebent yra ka slepti

 15. To Baltai kuosai parašė:

  jus geriau apie savo galvos tūrinį galvokite, o ne mano. Ir nesu kaimynė nei tolima nei artima. Tad bandykite demaskuoti dar kartą.

 16. To to baltai kuosai parašė:

  Atrodo, galiu demaskuoti ponią. Tik netolima kaimynė gali taip nemėgti gerb. Jūratės. Nepavydėkit, kiek jau kam duoda dievas protelio, su tiek ir reikia išmokti gyventi. Ir galima išmokti sąžiningai gyventi.

 17. To Baltai kuosai 2017-05-18 12:28 parašė:

  O kam ją šalint? Ji ir taip nulis, visiškai nereikšminga persona. Žiūrint posėdžius, tai ir nuomonės savo neturi. Ką gandragalvis pasako, tą ji ir daro.

 18. to Jadvyga parašė:

  prie ko čia kita nuomonė, intelektas ir nepateiktos deklaracijos? įstatymai visiems vienodi, gydytojos ne išimtis

 19. Baltai kuosai parašė:

  Kaip džiugu, kad jums patinka dabar tvarka gydymo įstaigose. Na, žinoma, yra dar vienas nesklandumas, vardu Šiukštienė, bet tai galima pašalinti. Ar ne? Be jos irgi bus ramiau. Svarbu, kad pasiliktų ant durų pietų ir darbo valandų raštelis.

 20. Tadas P. parašė:

  Ž. Pinskuvienė nedeklaruotų, tai visa nacionalinė spauda savaitę ar dvi mirgėtų

 21. Juozas parašė:

  20 euriukų

 22. Pijus parašė:

  Koks skirtumas, išsilavinusi gydytoja, tvarkinga ar ne? Juk įstatymai vienodai galioja visiems, nedeklaravo, vadinas pažeidė, prie ko čia intelektas ar išsilavinimas.

 23. ??? parašė:

  Gal kas žinote, kiek dabar kainuoja siuntimas tyrimams? kažkada buvo 20 litų

 24. To-juokinga parašė:

  Kai jau matot, kad jusu paistalu nelabai kas palaiko, tai tik belieka stebetis kiek komentaru – daugiau nebesugebat nieko pasakyt. Aisku, ne visi sugeba protingai ir argumentuotai kritikuoti, tam rekia turet ir intelekto, ne tik pagiezos ir pavydo.

 25. juokinga parašė:

  gynejai sukilo, kad tiek komentaru, juokinga

 26. baltoji kuosa parašė:

  Būkime biedni, bet teisingi: pripažinkime, kad vandenėlio padrumstimas gydymo įstaigose mums, pacientams, tik į naudą. Pagaliau žinome, kada prasideda darbas, kada baigiasi pietų pertrauka, jaučiasi kažkokia tvarka.

 27. iš šono parašė:

  Toks nekaltas straipsnelis, o tiek komentarų. Keista.

 28. Jadvyga parašė:

  Gerb. Jūrate, nekreipkit dėmesio į Saulės, kitų rašeivų panašius komentarus. Jūs juos tiesiog sunervinot kalbėdama tiesą. Jiems ir duotas nurodymas pulti. . Juk jau tapo norma, vos kas pareiškia kitą nuomonę, tuoj pradedamas puolimas. Apie tai kalba komentarų lygis ir komentatorių „intelektas“. Stiprybės Jums. LIgoniai Jus gerbė ir gerbs..

 29. vale parašė:

  pripazinkime, kad tema tikrai jautri. Zmones jau netyli ir sako, ka galvoja.

 30. :) parašė:

  Is komentaru matyti, kaip gynejai suaktyvejo, matyt, jautria tema uzkabino, kad kaip skeriai cia atleke komentuoja

Comments are closed.

scroll to top
error: Kopijuoti negražu!
+