J. Pinskus: skalsu buvo kalbos…

Kur tuo metu dalyvavo 68 parlamentarai, t. y. beveik pusė Seimo???

Ketvirtadienio vakarą Seime vyko balsavimas dėl ypač Lietuvos žmonėms svarbaus nutarimo projekto.

Deja, jo rezultatai parodė, kad politikams labiau rūpi artėjančios šventės, o ne šalies gyventojai, niūriai konstatavo Lietuvos regionų partijos pirmininkas Jonas Pinskus.

„Tik taip galiu apibūdinti tai, kas šiandien vakare vyko Seime, kai Andrius Palionis argumentuotai pateikė mūsų paruoštą nutarimo projektą, kuriuo buvo siūloma Valstybės kontrolę įpareigoti atlikti valstybės valdomų įmonių „Ignitis grupė“, „Lietuvos geležinkeliai“ ir Registrų centras auditą.

Lietuvos geležinkelių vadovai uždirba tūkstančius ir tuo pat metu tūkstančiai įmonės darbuotojų metami į gatvę.

ESO (valdomas „Igničio grupės“) „pasiskolino“ iš žmonių ir verslų 160 mln. eurų, tačiau juos, jeigu ir grąžins, tai per kelis metus, kai pinigų jos klientams reikia šiandien.

Registrų centras, „žmonių patogumui“, nuo Naujųjų metų naikina dalį regionuose veikiančių filialų ir trumpina likusiųjų darbo laiką.

Visi mato, kas vyksta, daug apie tai kalba, tačiau kai tereikia paspausti mygtuką, kad būtų patvirtintas „ant lėkštutės“ padėtas projektas, dalis Seimo narių kažkur „išgaruoja“.

Šios kadencijos valdantieji niekada nepalaikė ir, manau, nebepalaikys nė vieno opozicionieriaus siūlymo, tačiau kas nutiko vadinamajai opozicijai?

Balsavime faktiškai nedalyvavo visa demokratų frakcija „Vardan Lietuvos“, pusė socialdemokratų frakcijos, pusė „darbiečių“ ir pusė „valstiečių“.

Visi tie, kurie mušėsi į krūtinę, kaip jiems rūpi Lietuvos žmonės ir jų gerovė, dabar nuo jų nusisuko.

Kodėl? Ir kur mes taip nueisime, jeigu paprastas Lietuvos pilietis rūpi tik saujelei politikų?“

Nuoroda į asmeninius balsavimus

Sending
Skaitytojų įvertinimas
0 (0 įvert.)
scroll to top