Seminaras maitinimo įmonių darbuotojams

Širvintų valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba ketvirtadienį sukvietė rajono mokyklų, restoranų ir kavinių darbuotojus į seminarą „Geros higienos praktikos taisyklės viešojo maitinimo įmonėms“. 

Seminaro metu UAB „Ad Infinitum“ direktorius Rubenas Jakubčionis supažindino dalyvius su nauja Geros higienos praktikos taisyklių redakcija. Šios taisyklės yra skirtos smulkiems ir vidutiniams maisto tvarkymo subjektams, jos padeda verslininkams įvertinti, analizuoti jų vykdomo verslo bendruosius, esminius maisto saugos reikalavimus, užtikrinančius gaminamų maisto produktų rizikos įvertinimą, saugos reikalavimų įgyvendinimą.

Vyriausioji specialistė-maisto produktų inspektorė Jolanta Jurkevičienė perskaitė pranešimą šiandieną aktualia tema „Maisto švaistymo mažinimas“. Pranešimo metu buvo pažymėta, kad Lietuvoje kasmet vienas gyventojas išmeta vidutiniškai apie 55 kg maisto, kuris dar galėtų būti suvartotas. Todėl buvo raginama nešvaistyti be reikalo maisto ir supažindinus su maisto švaistymo mažinimo būdais raginama pirmiausia pradėti nuo savęs.

Seminaro akimirka

Seminaro akimirka

Tarnybos viršininkas Leonardas Šmaukšta supažindino seminaro dalyvius su maitinimo įmonių kontrolės tikslais, priminė maisto saugos reikalavimų svarbą. Seminaro dalyviams buvo išplatinta mokomoji medžiaga.

VMVT informacija

Tavo komentaras
Jūsų vardas:

Jūsų komentaras:
neburnok.lt
Svetainės administracija neatsako už komentarus ir jų neredaguoja, tačiau pasilieka teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, pažeidžia įstatymus ar reklamuoja. Informuokite administracija apie netinkamus komentarus info@sirvinta.net. Už komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn.

Savivaldybės naujienos

Širvintų parapija

Web ir SEO sprendimai

Paieška
Įveskite paieškos raktažodį:

Apklausa

Ar pasikeitus meniu mokykloje Jūsų vaikai pietums išleidžia daugiau?

Rezultatai

Loading ... Loading ...
Archyvas
Reklama

Farming simulator 19 mods
Apskaitos paslaugos
Židiniai
Kreditas
Plytelės
Buitinė technika namams
Pigūs baldai
Vertimai iš anglų
Lagaminai
Microblading
NeoLife vitaminai
Įmonių steigimas
Išparduotuvė
Optimizavimas paieškos sistemoms

  
Statistika
Dabar svetainėje: 13 lankytojai
Nuotraukos
Atsisiųsti Flash Player slideshow žiūrėjimui.