Naujovė – neįgaliųjų bendruomenės susiburime

Treniruoklio pristatymas

Treniruoklio pristatymas

Labai svarbu pasiūlyti neįgaliesiems daugiau galimybių, kad jie galėtų pasinaudoti visomis savo teisėmis ir visapusiškai dalyvauti visuomenės gyvenime.

Šį kartą į Širvintų rajono neįgaliųjų draugiją anksti ryte rinkosi bendruomenės nariai išgirsti kažko naujo ir ypatingo. Iš Vilniaus VŠĮ „Išgyvenau“ atvyko Ineta Župerkaitė: pademonstruoti ir papasakoti apie naujieną Lietuvoje – pirmąjį robotizuotą elipsinį eisenos treniruoklį.

Robotizuotas elipsinis eisenos treniruoklis „KinisiForo“, kurio veikimas pagrįstas smegenų, neuroplastškumu ir kuris padeda sergantiems cerebriniu paralyžiumi (nepriklausomai nuo asmens amžiaus), yra skirtas pacientams, sergantiems išsėtine skleroze po insultų, galvos smegenų, stuburo smegenų traumų. Pacientai, kenčiantys nuo raumenų spastikos, rezultatus jaučia jau po pirmo užsiėmimo!

Dauguma pacientų, kuriems reikia reabilitacijos po insulto, esant cerebriniam paralyžiui ar kitiems centrinės nervų sistemos pažeidimams, labai dažnai turi sunkaus laipsnio nukarusias pėdas. Daugeliu atvejų šis simptomas treniruoklių naudojimą daro neįmanomu. Tačiau „KinisiForo“ sistema turi specialius nustatymus, kurie leidžia treniruotis ir tokiems pacientams. „KinisiForo“ treniruoklio sistema labai patogi ir paprasta naudoti.

Labai išsamią informaciją išklausę susirinkusieji uždavė lektorei klausimų, į kuriuos ši maloniai atsakė, paaiškino. Po diskusijų visi vaišinosi arbata, kava ir saldumynais. Taigi maloniai ir turiningai praleistas pusdienis bendruomenėje.

Pirmininkė Stanislava Maslinskienė

Sending
Skaitytojų įvertinimas
0 (0 įvert.)
scroll to top
error: Kopijuoti negražu!
+