Kol ministerija „reformuoja“, Savivaldybė bando padėti

Kaip informuoja Širvintų rajono savivaldybė, įvyko pasitarimas su Širvintų sveikatos įstaigų vadovais. Nuspręsta skirti papildomų lėšų sunkioje padėtyje išliekančiai VšĮ Širvintų ligoninei.

„32 000 Eur – atliktoms paslaugoms kompensuoti.
Nes suprantame, kad išgyventi yra sunku.
Nes visoje Lietuvoje mažųjų ligoninių padėtis yra tokia.
Nes kiekviena atėjusi centrinė valdžia – tiek A. Verygos, tiek A. Dulkio vadovaujamos ministerijos – vis vykdo „reformą“, bet mažųjų rajonų ligoninės – labai reikalingos vietos žmonėms – ir toliau išlieka ties išlikimo riba.

Savivaldybės pagalba – tiek, kiek pavyksta, tiek, kiek leidžia galimybės, supratimas ir palaikymas,“ – sprendimą kukliai įvardijo Savivaldybės merė Živilė Pinskuvienė.

Sending
Skaitytojų įvertinimas
0 (0 įvert.)

1 Atsakymas į "Kol ministerija „reformuoja“, Savivaldybė bando padėti"

  1. Aldona parašė:

    Vis dėt to žmonės pasiekė savo reikalaudami, kad būtų skirta lėšų sveikatos apsaugos paslaugoms
    Bet 32000 Eur bus skirta ligoninei, o poliklinikai nieko. Kodėl?
    Palyginus kiek buvo panaudota lėšų 2022 m. kitiems tikslams apie150 tūkst Eur; maistui (ne darželiams ir pan.), dovanoms, renginiams (menininkams samdytiems), reklaminiams ženklams, naujametinei eglutei, t. y. labai mažai. Rajone didesnis dėmesys skiriamas prabangai, kadangi rajonui vadovauja turtingi žmonės.O mes skurdžiai palikti nuošalyje. Tai prašome skirkite nors 100 000 Eur sveikatos apsaugai. Mums reikia tik sveikatos ir kartą sveikatos. Savivaldybė juk dabar yra visagalė ir darbas turi būti nukreiptas dirbti žmonių gerovei..
    O linksmintis kiekvienas gali už savo pinigus.

Comments are closed.

scroll to top