Iki šiandien skaičiai akių nebadė

Antradienis pramušė iki tol nusistovėjusias sergamumo koronavirusu lubas. Trečiadienį ryte paskelbus praėjusios paros duomenis, tapo aišku, kad dabar jau bus šturmuojama per parą nustatytų 4 tūkst. susirgimų COVID-19 riba. 3128 per parą nustatyti atvejai – naujas šalies rekordas ir pirmąsyk peržengtas 3 tūkst. atvejų barjeras. Tačiau jis išsilaikė vos parą – trečiadienis Lietuvai pridėjo dar 3330 susirgimų šia infekcija.

Šiandien paskelbtais duomenimis COVID-19 serga 47,8 tūkst. žmonių, nuo šios infekcijos mirė 735 žmonės, dar 365 užsikrėtusieji mirė dėl kitų priežasčių. Pasveiko beveik 35 tūkst. žmonių.

Po atoslūgio, kai per dvi dienas rajone buvo nustatyti tik 3 nauji susirgimai COVID-19, antradienį Širvintų rajonas „atkuto“ – pranešta apie 12 naujų atvejų. Tačiau ketvirtadienis vėl paguodė – pranešta, kad trečiadienį užregistruoti tik 3 nauji atvejai.

Trečiadienį buvo paskelbta, kad Širvintų rajone mirė dar vienas žmogus, taigi koronavirusas nusinešė jau penktojo gyventojo gyvybę. Dar 9 infekuotieji yra mirę dėl kitų priežasčių.

Oficialios statistikos portalo duomenimis, ketvirtadienį mūsų rajone COVID-19 sirgo 152 gyventojai (sergamumo lygis – 703,3 atvejai 100 tūkst. gyventojų, 47 vieta šalyje), o nuo pandemijos pradžios jau buvo nustatyti 499 atvejai (apie 3,3 proc. visų gyventojų).

Per pastarąją savaitę rajone buvo patvirtinti 42 susirgimų koronavirusu atvejai, o per 14 dienų – 106.

Ketvirtadienio rytą Širvintų rajone jau buvo pasveikę 333 šia infekcija užsikrėtę žmonės, iš jų 21 – per trečiadienį.

Tai publikacijos anonsas. Visą straipsnį skaitykite gruodžio 11 d. laikraščio numeryje.

Sending
Skaitytojų įvertinimas
0 (0 įvert.)

1 Atsakymas į "Iki šiandien skaičiai akių nebadė"

  1. Dainius Graužinis parašė:

    Ačiū merei, kuri reikšmingai prisidėjo prie ligos platinimo su pompastiškų švenčių rengimu.

    Tuo tarpu, Širvintų ligoninės medikai dirba už 663 eurus į rankas. Toks yra vidutinis Širvintų ligoninės personalo atlyginimas. Nenuostabu, kad norinčių dirbti nėra, tai tenka prašyti savanorių pagelbėti.

    Mere, papuošėte miestą. Ačiū. Bet dabar jau gana gėlių, lempučių ir fontanų. Užsiimkite rimtesniais darbais. Pinigus nukreipkite ten, kur labiausiai šiuo metu reikia

Comments are closed.

scroll to top