Duris pacientams atvėrė sugrįžusi „Mūsų šeimos klinika“

Šį antradienį praeivių dėmesį patraukė virš „Mūsų šeimos klinikos“ paradinio įėjimo pakabinti spalvingi balionai. Jie paskelbė, kad „Mūsų šeimos klinika“ oficialiai atnaujino veiklą Širvintose. Pradedama ne visai nuo nulio – atseit, jau yra daugiau kaip du šimtai prisirašiusiųjų.

Priversta išsikraustyti, o paskui sugrįžusi „Mūsų šeimos klinika“ atsinaujino. Buvo iš esmės suremontuotos patalpos, nupirkta moderni įranga, baldai, baigiamas burti ir medicinos specialistų personalas. Pacientus konsultuos, gydymą skirs ne vienas šeimos gydytojas. Tai širvintiškiams jau pažįstamas gydytojas Jonas Juščius, dirbantis ir Širvintų pirminės sveikatos priežiūros centre, taip pat iš Ukmergės pasikviesta Dovilė Jacikevičienė, iš Vilniaus atvažinės jauna gydytoja Monika Šiaudinienė. Dirbs ir burnos higienistė Odeta Laskauskė, gydytoja odontologė Jurgita Puluikienė.

Klinikos atstovai išdavė, kad kolektyvas dar turėtų didėti. Artimoje ateityje čia turėtų pradėti veikti lazerinės kosmetologijos kabinetas, kuriame pacientams bus siūlomos įvairios ir vis labiau pageidaujamos medicininės kosmetologijos paslaugos, pavyzdžiui, – depiliacija, raukšlių lyginimas ir t. t. Kaip buvo galima suprasti, tam jau dabar skiriama labai daug dėmesio ir tikimasi, kad ši veikla įsivažiuos ir taip bus užpildyta šių paslaugų niša mūsų krašte.

Tai publikacijos anonsas. Visą straipsnį skaitykite spalio 20 d. laikraščio numeryje.

Sending
Skaitytojų įvertinimas
0 (0 įvert.)
scroll to top