+

Vasara vaikams bus dar turiningesnė kartu su „Virtualiu manekenu“

Projektas „Virtualus manekenas“ atkeliavo ir į Širvintų savivaldybę, kur taip pat, kaip kitose Lietuvos vietose, ieškomi 14-17 metų drąsūs, žingeidūs, kūrybiški moksleiviai. Ir Družų bendruomenės pirmininkės D.Taparauskienės iniciatyva jau suformuota pirmoji komanda. Aktyviausieji moksleiviai su iniciatyvia komandos vadove jau sąrašuose ir ruošiasi vasaros veikloms – laukia vasaros stovykla, į kurią atvyks vaikai net iš 7 Lietuvos savivaldybių!

VšĮ „Pajautos grupė“ kartu su partneriu – EWMD tarptautinį tinklą atstovaujančia VšĮ „Europos moterų verslo vadyba“ gavo finansavimą projektui, skatinančiam mokinių užimtumą – tame tarpe ir vasaros metu. Projektą finansuoja Lietuvos neformaliojo švietimo centras. Prie projekto partnerių ir rėmėjų jungiasi ir dar vienas tarptautinis tinklas SOROPTIMIST Lithuania (Vilniaus 1 club).

Kviečiami mokiniai ir jų mokytojai, švietimo įstaigos, vietos jaunimo bendruomenės ir kitos jaunimo organizacijos dalyvauti projekte „Virtualus manekenas“. Registruokite savo lyderių vaikų komandą ir būkite tikri – projekte paaugsite visi! Projekto veiklos tęsis net iki gruodžio 10 d. – bus išrinkta pilietiškiausia socialinių lyderių moksleivių komanda, suburta virš 200 laimingų bendraminčių visoje Lietuvoje su savo 200 VIRTUALIŲ MANEKENŲ ir apdovanoti visi dalyvavę už atliktus gerus darbus savo mieste, kaime, mokykloje, bendruomenėje!

Projekto tikslas – bendradarbiaujant su kitomis nevyriausybinėmis organizacijomis bei švietimo įstaigomis užtikrinti vaikų socializacijos gerinimą, skatinti jų pilietiškumą ir saviraišką. Ugdyti vaikų ir jaunimo kompetencijas stiprinant pilietinę savimonę, pradedant nuo savęs ir savo talentų, gebėjimų pažinimo, savimonės formavimo ir skatinti norą palaikyti geranoriškus santykius su aplinkiniais, suvokiant visų žmonių įvairovę.

Ugdant bendruomeniškumą skatinti gebėjimą savarankiškai spręsti kylančias problemas kolektyve ir bendruomenėje bei paskatinti savanorystei.

Kreipkitės tiesiai į FB „Virtualus manekenas“ arba rašykite pramogoskernaveje@gmail.com ir sužinokite apie visas projekto veiklas ir galimybes, kaip tapti viena iš Socialinių lyderių moksleivių komandų.

Projekto „Virtualus manekenas“ organizatoriai

Projekto vykdytojas: VšĮ Pajautos grupė

     

Jau veikia ŠIRVINTŲ KRAŠTO skelbimų lentos. Jomis naudotis gali tiek užsiregistravę lankytojai, tiek Svečiai. Registruotiems vartotojams - daugiau galimybių. Jau įdiegta galimybė į serverį įkelti savo nuotraukas prie dedamų skelbimų. Apie pastebėtas klaidas rašykite Administratoriui: gintaras@sirvinta.net . Ačiū, kad naudojatės Skelbimų lentomis!

Kiti straipsniai:

Pirmieji būsimi socialiniai lyderiai jau susipažino

„O pomidorai tada atrodo tokie gražūs…“

Brandos atestatai jau Širvintų Lauryno Stuokos-Gucevičiaus gimnazistų rankose

Naujojoje aikštėje – įspūdinga miesto šventė

Vasara vaikams bus dar turiningesnė kartu su „Virtualiu manekenu“

Iniciatyva „Atverk duris vasarai“

Gyvosios archeologijos dienos Kernavėje

Balsuokime už Sapnus!

Gyvosios archeologijos dienos Kernavėje – dvidešimt metų drauge

Vaikų vasaros stovykla „Draugystės taku“

Čiobiškiečiai ieškojo lobio

Vijos Tarabildienės akvarelių paroda Širvintų kultūros centre veiks iki liepos 20 d.!

Gėlas vanduo – gyvybės planetoje pagrindas

Širvintiškiai atšventė Europos dieną

Gegužės 18 d. Kernavėje – Muziejų naktis

Violončelės muzika pakerėjo…

Darželinukų džiaugsmai

Septintą kartą Širvintas aplankė „Sėkmės paukštė“

Stebuklinga Mamos skarelė…

Auginame Lietuvos piliečius

Susitikimas su žurnaliste Rūta Janutiene ir naujausios jos knygos „Ir saugok mus nuo piktojo…“ pristatymas

Paieška
Įveskite paieškos raktažodį:

Apklausa
Nuorodos


+