Vasara vaikams bus dar turiningesnė kartu su „Virtualiu manekenu“

Projektas „Virtualus manekenas“ atkeliavo ir į Širvintų savivaldybę, kur taip pat, kaip kitose Lietuvos vietose, ieškomi 14-17 metų drąsūs, žingeidūs, kūrybiški moksleiviai. Ir Družų bendruomenės pirmininkės D.Taparauskienės iniciatyva jau suformuota pirmoji komanda. Aktyviausieji moksleiviai su iniciatyvia komandos vadove jau sąrašuose ir ruošiasi vasaros veikloms – laukia vasaros stovykla, į kurią atvyks vaikai net iš 7 Lietuvos savivaldybių!

VšĮ „Pajautos grupė“ kartu su partneriu – EWMD tarptautinį tinklą atstovaujančia VšĮ „Europos moterų verslo vadyba“ gavo finansavimą projektui, skatinančiam mokinių užimtumą – tame tarpe ir vasaros metu. Projektą finansuoja Lietuvos neformaliojo švietimo centras. Prie projekto partnerių ir rėmėjų jungiasi ir dar vienas tarptautinis tinklas SOROPTIMIST Lithuania (Vilniaus 1 club).

Kviečiami mokiniai ir jų mokytojai, švietimo įstaigos, vietos jaunimo bendruomenės ir kitos jaunimo organizacijos dalyvauti projekte „Virtualus manekenas“. Registruokite savo lyderių vaikų komandą ir būkite tikri – projekte paaugsite visi! Projekto veiklos tęsis net iki gruodžio 10 d. – bus išrinkta pilietiškiausia socialinių lyderių moksleivių komanda, suburta virš 200 laimingų bendraminčių visoje Lietuvoje su savo 200 VIRTUALIŲ MANEKENŲ ir apdovanoti visi dalyvavę už atliktus gerus darbus savo mieste, kaime, mokykloje, bendruomenėje!

Projekto tikslas – bendradarbiaujant su kitomis nevyriausybinėmis organizacijomis bei švietimo įstaigomis užtikrinti vaikų socializacijos gerinimą, skatinti jų pilietiškumą ir saviraišką. Ugdyti vaikų ir jaunimo kompetencijas stiprinant pilietinę savimonę, pradedant nuo savęs ir savo talentų, gebėjimų pažinimo, savimonės formavimo ir skatinti norą palaikyti geranoriškus santykius su aplinkiniais, suvokiant visų žmonių įvairovę.

Ugdant bendruomeniškumą skatinti gebėjimą savarankiškai spręsti kylančias problemas kolektyve ir bendruomenėje bei paskatinti savanorystei.

Kreipkitės tiesiai į FB „Virtualus manekenas“ arba rašykite pramogoskernaveje@gmail.com ir sužinokite apie visas projekto veiklas ir galimybes, kaip tapti viena iš Socialinių lyderių moksleivių komandų.

Projekto „Virtualus manekenas“ organizatoriai

Projekto vykdytojas: VšĮ Pajautos grupė

Sending
Skaitytojų įvertinimas
0 (0 įvert.)
scroll to top
error: Kopijuoti negražu!
+