Sveikos gyvensenos skatinimas – kasmetinė Bartkuškio kaimo bendruomenės veikla

Rugpjūčio 24 d. Bartkuškio kaimo bendruomenė suorganizavo plaukimą baidarėmis Verknės upe. Šioje iškyloje dalyvavo 30 asmenų.

Visą dieną trukęs renginys apėmė daug fizinę ir emocinę sveikatą stiprinančių veiklų: dalyviai nuplaukė baidarėmis 15 kilometrų, pasidžiaugė pirties teikiama nauda, maudėsi upėje, žaidė futbolą. Renginys suorganizuotas įgyvendinant projektą „Sveikatinimo projektas Bartkuškio ir aplinkinių kaimų gyventojams 2019“, finansuojamą Širvintų r. savivaldybės visuomenės sveikatos rėmimo specialiosios programos lėšomis.

„Organizuodami sveikatinimo renginius, stengiamės įgyvendinti ir kitus organizacijos tikslus, tokius kaip pilietiškumo ugdymas, šeimos kultūros ir kaimyniškų santykių puoselėjimas,“ – atkreipė dėmesį Inga Jonaitienė, Bartkuškio kaimo bendruomenės pirmininkė. – „Pavyzdžiui, šįmet organizuotas plaukimas baidarėmis buvo skirtas Baltijos kelio dienai paminėti. Taip pat šių metų vasario 16 d. kartu su vaikų dienos centru „Bartkuškio vaikai“ organizavome žygį pėsčiomis, skirtą Lietuvos Valstybės atkūrimo dienai paminėti, o gegužės mėnesį organizavome 2 dienų „Šeimų žygį po Lietuvą“, kurio metu vaikai, jaunimas ir tėvai aplankė Baltijos jūrą, Klaipėdos delfinariumą ir dalyvavo ekskursijoje po jėgainę „Fortum Klaipėda“. Ekskursija buvo skirta ugdyti sąmoningumą, puoselėti švarią ir sveikatai palankią gyvenamąją aplinką“.

Kiekvienas suorganizuotas sporto renginys skatina išbandyti vis naujas sveikatinimo veiklas. Bartkuškio kaimo bendruomenės ateities planuose – dviračių ir pėsčiųjų pažintiniai žygiai, skirti fizinės ištvermės ir komandinių įgūdžių ugdymui, savęs ir aplinkos pažinimui bei susipažinimui su gamtos terapija.

Bartkuškio KB informacija

Sending
Skaitytojų įvertinimas
0 (0 įvert.)
scroll to top
+