+

Sveikos gyvensenos skatinimas – kasmetinė Bartkuškio kaimo bendruomenės veikla

Rugpjūčio 24 d. Bartkuškio kaimo bendruomenė suorganizavo plaukimą baidarėmis Verknės upe. Šioje iškyloje dalyvavo 30 asmenų.

Visą dieną trukęs renginys apėmė daug fizinę ir emocinę sveikatą stiprinančių veiklų: dalyviai nuplaukė baidarėmis 15 kilometrų, pasidžiaugė pirties teikiama nauda, maudėsi upėje, žaidė futbolą. Renginys suorganizuotas įgyvendinant projektą „Sveikatinimo projektas Bartkuškio ir aplinkinių kaimų gyventojams 2019“, finansuojamą Širvintų r. savivaldybės visuomenės sveikatos rėmimo specialiosios programos lėšomis.

„Organizuodami sveikatinimo renginius, stengiamės įgyvendinti ir kitus organizacijos tikslus, tokius kaip pilietiškumo ugdymas, šeimos kultūros ir kaimyniškų santykių puoselėjimas,“ – atkreipė dėmesį Inga Jonaitienė, Bartkuškio kaimo bendruomenės pirmininkė. – „Pavyzdžiui, šįmet organizuotas plaukimas baidarėmis buvo skirtas Baltijos kelio dienai paminėti. Taip pat šių metų vasario 16 d. kartu su vaikų dienos centru „Bartkuškio vaikai“ organizavome žygį pėsčiomis, skirtą Lietuvos Valstybės atkūrimo dienai paminėti, o gegužės mėnesį organizavome 2 dienų „Šeimų žygį po Lietuvą“, kurio metu vaikai, jaunimas ir tėvai aplankė Baltijos jūrą, Klaipėdos delfinariumą ir dalyvavo ekskursijoje po jėgainę „Fortum Klaipėda“. Ekskursija buvo skirta ugdyti sąmoningumą, puoselėti švarią ir sveikatai palankią gyvenamąją aplinką“.

Kiekvienas suorganizuotas sporto renginys skatina išbandyti vis naujas sveikatinimo veiklas. Bartkuškio kaimo bendruomenės ateities planuose – dviračių ir pėsčiųjų pažintiniai žygiai, skirti fizinės ištvermės ir komandinių įgūdžių ugdymui, savęs ir aplinkos pažinimui bei susipažinimui su gamtos terapija.

Bartkuškio KB informacija

     

Jau veikia ŠIRVINTŲ KRAŠTO skelbimų lentos. Jomis naudotis gali tiek užsiregistravę lankytojai, tiek Svečiai. Registruotiems vartotojams - daugiau galimybių. Jau įdiegta galimybė į serverį įkelti savo nuotraukas prie dedamų skelbimų. Apie pastebėtas klaidas rašykite Administratoriui: gintaras@sirvinta.net . Ačiū, kad naudojatės Skelbimų lentomis!
Tavo komentaras
Jūsų vardas:

Jūsų komentaras:
neburnok.lt

Svetainės administracija neatsako už komentarus ir jų neredaguoja, tačiau pasilieka teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, pažeidžia įstatymus ar reklamuoja. Informuokite administracija apie netinkamus komentarus redakcija@sirvinta.net. Už komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn.

Kiti straipsniai:

Sveikos gyvensenos skatinimas – kasmetinė Bartkuškio kaimo bendruomenės veikla

Mokslo ir žinių diena Širvintų rajone

Nesibaigiančios reformos tildo vaikų klegesį

Juknonyse apsilankė ir svečiai iš televizijos

Pirmieji būsimi socialiniai lyderiai jau susipažino

„O pomidorai tada atrodo tokie gražūs…“

Brandos atestatai jau Širvintų Lauryno Stuokos-Gucevičiaus gimnazistų rankose

Naujojoje aikštėje – įspūdinga miesto šventė

Vasara vaikams bus dar turiningesnė kartu su „Virtualiu manekenu“

Iniciatyva „Atverk duris vasarai“

Gyvosios archeologijos dienos Kernavėje

Balsuokime už Sapnus!

Gyvosios archeologijos dienos Kernavėje – dvidešimt metų drauge

Vaikų vasaros stovykla „Draugystės taku“

Čiobiškiečiai ieškojo lobio

Vijos Tarabildienės akvarelių paroda Širvintų kultūros centre veiks iki liepos 20 d.!

Gėlas vanduo – gyvybės planetoje pagrindas

Širvintiškiai atšventė Europos dieną

Gegužės 18 d. Kernavėje – Muziejų naktis

Violončelės muzika pakerėjo…

Darželinukų džiaugsmai

Septintą kartą Širvintas aplankė „Sėkmės paukštė“

Stebuklinga Mamos skarelė…

Paieška
Įveskite paieškos raktažodį:

Apklausa
Nuorodos


+