Širvintiškiai – tarp geriausių

Lenkijos mieste Zieliona Gora vyko tarptautinis stalo teniso turnyras, kurį organizavo vieno geriausių visų laikų Lenkijos stalo tenisininko Lucjian Blaščyk vardo akademija. Tarp dalyvių iš Ukrainos, Liuksemburgo, Vokietijos bei Lenkijos varžėsi ir jungtinės komandos iš Lietuvos miestų – Mažeikių, Panevėžio, Utenos ir Širvintų.

Mini jaunučių grupėje labai sėkmingai pasirodė Luetuvos atstovai. Komandinėse varžybose, pogrupyje, širvintiškiai Augustas Griška, Dominykas Mučinis bei uteniškis Milvydas Petruškevičius įveikė tris Lenkijos komandas, pusfinalyje – Ukrainos atstovus, o finale – Vokietijos komandą bei tapo šio turnyro nugalėtojais. Visi komandos nariai prisidėjo pergalėmis prie iškovoto titulo.

Kitiems širvintiškiams medalių iškovoti nepavyko, bet Rytis Mažeika, Aleksas Grinys, Dovilė Bilotaitė bei Eivilė Četkauskaitė pasisėmė varžybinės patirties, išvydo stipriausių Europos žaidėjų meistriškumą.

Sėkmė pačius mažiausius lydėjo ir asmeninėse varžybose. Augustas tapo šių varžybų čempionu – jis nepralaimėjo nė vieno seto.

Varžybų nugalėtojai buvo apdovanoti vertingais prizais, medaliais, diplomais. Nors kelionė mikroautubusu buvo nelengva (teko įveikti apie du tūkstančius kilometrų), visi buvo patenkinti.

Noriu paminėti, jog varžybos buvo surengtos puikioje stalo teniso bazėje. Vienoje salėje sportininkai varžėsi prie 42 stalų, o kitoje – prie 18. Taip pat buvo surengtas vaikams nemokamas poilsis vandens atrakcionų parke. Puiki kelionė, geri rezultatai suteikė gerų emocijų prieš naujus mokslo ir žinių metus.

Gediminas Ušackas
Komandos vadovas, mokytojas

Sending
Skaitytojų įvertinimas
0 (0 įvert.)
scroll to top
+