Širvintose kuriasi Vaikų universitetas

Vaikų universitetas „Alfa“.

Vaikų universitetas „Alfa“.

Širvintose nuo šių metų kovo mėnesio veiklą pradeda Tarptautinis vaikų universitetas „Alfa“. Tai Kazimiero Simonavičiaus universiteto projektas, jau antrus metus sėkmingai veikiantis Vilniuje.

Tarptautinis vaikų universitetas „Alfa“ Širvintų vaikams pasiūlys interaktyvias ir inovatyvias paskaitas technologijų ir inovacijų valdymo, finansinio raštingumo ir lyderystės ugdymo, išmaniųjų technologijų ir socialinių tinklų naudojimosi bei kitomis temomis.

„Tarptautinis vaikų universitetas „Alfa“ jau kelerius metus veikia Vilniuje. Jo sėkmė ir puikūs atsiliepimai iš vaikų, tėvų bei mokytojų, paskatino plėstis į kitus miestus,“ – teigė KSU Švietimo inovacijų centro vadovė Evelina Lipskaja. Pasak jos, Vilniuje šiuo metu vaikų universitetą lanko virš 190 vaikų, nuo 2019 m. vasario mėnesio „Alfa“ universitetas pradėjo veiklą Alytuje, kuriame susirinko virš 60 studentų.

„Vaikų universitetas „Alfa“ tai unikali terpė vaikams prisiliesti prie mokslo kitaip nei yra įpratę mokykloje. Pasitelkiant technologijas vaikai gali patys tirti, eksperimentuoti, išbandyti naujus būdus ir atrasti šiuolaikinio mokslo pasiekimus. Vaikų universitete paskaitas skaito ne tik akademikai, tačiau ir atstovai iš meno, verslo bei politikos sričių. Todėl tikimės, kad ir Širvintose Vaikų universitetas sulauks susidomėjimo,“ – sakė E.Lipskaja.

Vaikų universitetas „Alfa“ – tai ne „žaislinis“ universitetas, jis paremtas realaus universiteto modeliu, jis toks pats mokslingas, atviras, ugdantis mokslo ir tyrimo įgūdžius kaip ir „tikras“ universitetas – su paskaitomis, praktinėmis tyrimo ir kūrybinio mąstymo užduotimis, seminarais ir net publikacijomis.

Vaikų universiteto užsiėmimai Širvintose vyks 2 kartus per mėnesį. Mokesčius už Vaikų universiteto paskaitas galima bus dalinai dengti iš neformalaus vaikų švietimo krepšelio lėšų.

Apie Kazimiero Simonavičiaus universitetą:

Kazimiero Simonavičiaus universitetas (KSU) įkurtas 2003 m. Tai nevalstybinis universitetas, turintis padalinius Vilniuje ir Klaipėdoje. Universiteto rektorius – prof. dr. Arūnas Augustinaitis. Universitete siūloma studijuoti Aviacijos vadybos, Mados industrijų, Teisės, Rinkodros ir reklamavimo, Organizacinių inovacijų ir vadybos bei kitose bakalauro ir magistro studijų programose.
Daugiau informacijos apie KSU galima rasti www.ksu.lt
Daugiau informacijos apie tarptautinio vaikų universiteto „Alfa“ veiklas galima rasti ksu.lt skyrelyje Padaliniai.

Evelina Lipskaja
Edukacinių inovacijų centro vadovė

     

Jau veikia ŠIRVINTŲ KRAŠTO skelbimų lentos. Jomis naudotis gali tiek užsiregistravę lankytojai, tiek Svečiai. Registruotiems vartotojams - daugiau galimybių. Jau įdiegta galimybė į serverį įkelti savo nuotraukas prie dedamų skelbimų. Apie pastebėtas klaidas rašykite Administratoriui: gintaras@sirvinta.net . Ačiū, kad naudojatės Skelbimų lentomis!

Kiti straipsniai:

Širvintiškiai atšventė Europos dieną

Gegužės 18 d. Kernavėje – Muziejų naktis

Violončelės muzika pakerėjo…

Darželinukų džiaugsmai

Septintą kartą Širvintas aplankė „Sėkmės paukštė“

Stebuklinga Mamos skarelė…

Auginame Lietuvos piliečius

Susitikimas su žurnaliste Rūta Janutiene ir naujausios jos knygos „Ir saugok mus nuo piktojo…“ pristatymas

Kas domina „guglinėtojus“?

Kviečiame kurti smagius lauko žaidimus ir dalyvauti konkurse

Fotografijų parodos „Šeinius + Scheynius“ atidarymas

Igno Šeiniaus ir jo proanūkės fotografiniai talentai – Širvintose

Ypatinga popietė Čiobiškyje

Profesinio meistriškumo pamokos Širvintų meno mokykloje

Skaitovus Švenčionyse lydėjo sėkmė

Širvintose atidarytas vaikų universitetas

Zibaluose išgirstas jaunų šeimų balsas

Užgavėnės Širvintų lopšelyje-darželyje „Boružėlė“

Vaikų ir jaunimo liaudies kūrybos atlikėjų šventė „Patrepsėlis“

Vijo vijo ir išvijo…

Paieška
Įveskite paieškos raktažodį:

Apklausa
Nuorodos