Pasidalintas džiaugsmas dvigubėja

Emocijoms atslūgus

Musninkiečiai – lyg iš pieno plaukę – pristatė gėrimų karalių pieną ir iš jo gaminamą kaimišką, baltutėlį varškės sūrį.

Koks gražus gali būti ruduo, sugėręs praėjusios vasaros šviesą ir šilumą. Toks ryškus, gyvastingas, džiuginantis spalvomis ir brandos pilnatve. Ruduo – ilgai laukto, sunkiai auginto ir su meile nuimto derliaus metas. Kasmet akimirkai sustoti, leisti pailsėti mintims, pasidžiaugti nuveiktais darbais, pasveikinti ir pasigėrėti darbščiais rajono žmonėmis širvintiškius ir miesto svečius sukviečia turininga ir marga rudens šventė.

Širvintose nušurmuliavo ir gražiu oru džiaugėsi daugybė kraštiečių ir miesto svečių. Išradingi seniūnijų kiemeliai, meno saviveiklininkų, bendruomenių pasirodymai, išmoningos floristinės ekspozicijos, puiki koncertinė programa, prekybininkų ir amatininkų mugė, atrakcijos mažiesiems ir kaip visuomet didelio susidomėjimo sulaukusi loterija.

„Pasidalintas džiaugsmas – padvigubėja. O didžiausias džiaugsmas būti su žmonėmis ir tarp jų. Mėgautis bendravimu, kūrybiškumu, rudens spalvomis ir saule. Kol dar pandemija neuždarė visų namuose, Širvintos džiaugiasi ir dalinasi džiaugsmu su visais kraštiečiais ir mūsų svečiais. Nuoširdžiai dėkoju už kaip visada spalvingos, netikėtos, kūrybiškos šventės organizavimą Širvintų r. kultūros centrui, visiems filialams, visoms seniūnijoms ir meno saviveiklininkams. Be jūsų viso to nebūtų,“ – šventės dalyvius ir rengėjus sveikino Savivaldybės merė Živilė Pinskuvienė.

Zibalų seniūnijos kiemelis ,,Po dvaro skliautais“ kvietė prisiminti Šešuolėlių dvaro istorijas ir legendas.

Šventės organizatoriai nuoširdžiai dėkoja rėmėjams:

UAB „Romikus“, UAB „Baltic filter“, UAB „Alnitransa“, UAB „Baltic champs“, UAB „Praneta“, UAB „Kamion“, UAB „Joalda“, UAB „Ustukių alus“, UAB „Armeniukas“, UAB „Linkuvos alus“, UAB „Vizoma“, UAB „Trys ereliai“, UAB „Virginijos prieskoniai“, UAB „Baltoji savingė“, UAB „Ježvitas“, MB „Ginmesta“, „Saldvos prieskoniai“, „ZUZU MEDUS“, Dariaus Krikščiūno IĮ.

Mykolas Bildžiukas, Ričardas Putrimas, Lina ir Šarūnas Liuizai, Janina ir Bronislavas Liubomiras Vošteriai, Arturas Mučinis, Lionė Kamilevičienė, Loreta ir Antanas Ruseckai, Ernestas Ruseckas, Agnė ir Andrius Mažuikai, Asta ir Irmantas Drėgvai, Vygantas Jankūnas, Gražina ir Vidmantas Vyšniauskai, Gintarė ir Darijus Martinkai, Birutė ir Virginijus Kiecoriai, Jelena ir Egidijus Germanai, Rasa ir Jonas Drazdai. Informacinis rėmėjas – Širvintų rajono laikraštis „Širvintų kraštas“.

Tai publikacijos anonsas. Visą straipsnį skaitykite spalio 6 d. laikraščio numeryje.

Sending
Skaitytojų įvertinimas
1 (1 įvert.)
scroll to top
+