Padovanojo suknelę, batelius ar aksesuarą

Širvintose vykusi akcija „Padovanok suknelę“.

Širvintose vykusi akcija „Padovanok suknelę“.

Jau ketvirtą kartą prieš didžiąsias metų šventes didžiuosiuose Lietuvos miestuose vyko akcija „Padovanok suknelę“, kurią inicijuoja Lietuvoje gyvenanti etiopė Eskedar Maštavičienė. Akcijos tikslas – padėti sunkiai gyvenančioms, daugiavaikėms moterims pasipuošti gražiausioms metų šventėms.

„Padovanok suknelę“ jau antrus metus vyko ir Širvintose, jos iniciatorė – bendruomenės „Mūsų Širvintos“ pirmininkė Inga Vaickienė.

Visą prieššventinį laikotarpį kavinėje „Terasa“ buvo renkamos suknelės, papuošalai, bateliai. O gruodžio 20 d. Širvintų kultūros centre vyko baigiamasis akcijos renginys, kurio metu visos norinčios moterys ne tik pasipuošė gražiomis suknelėmis, bet ir mokėsi, sulaukė specialistų patarimų. Savanorės kirpėjos, visažistės atskleidė grožio paslaptis, darė makiažą, šukuosenas ir pasakojo apie tai, kaip puoselėti savo grožį.

Renginio organizatoriai nuoširdžiai dėkoja prie akcijos prisidėjusioms: kirpėjai Vidai Vaičelienei ir salono „Kaprizas“ kirpėjai Asta Makačinienei, vizažistėms Martynai Bankauskaitei ir Lukrecijai Vaičelytei, už šventinio stalo dekorą – gėlių salono „ŽA“ savininkei Žanetai Gerulskienei, už įamžintas gražias akimirkas – fotografui Linui Šalkauskui, už suteiktą erdvę surinkti sukneles – kavinei „Terasa“, už nepakartojamą renginio baigiamąjį koncertą – Agnei ir Gediminui Svilams. Ačiū Širvintų rajono savivaldybei už bendradarbiavimą. Ir didžiausia padėka visoms moterims, kurios prisidėjo prie akcijos ir padovanojo savo suknelę, batelius ar aksesuarą.

Organizatorių inf.

Sending
Skaitytojų įvertinimas
0 (0 įvert.)

15 Atsakymų į “Padovanojo suknelę, batelius ar aksesuarą”

 1. to Vox parašė:

  Kas tokio baisaus atsitiko , kad reikia šitaip purvinti žmones, kurie dirbo, organizavo, dovanojo, stengesi? Purvina Jūsų siela, oi purvina, , pasalūniška, pikta ir parduota….

 2. to Vox parašė:

  Yra ir kitokių nuomonių. Kodėl primygtinai savo peršate? Kuo prisidėjote prie akcijos? Ar tik nuomone?

 3. Vox parašė:

  Pritariu Skaitytojai. Ji parašė nuoširdų ir protingą komentarą., o kai kurie aistringi komentuojantieji tuoj puolate su visokiais š…. Aš taip pat prieš reklamą ypač tokiais subtiliais klausimais. Pasidomėkite, organizatoriai, kaip tokie renginiai daromi kitur, kad ir kaimyninėje Lenkijoje. Teko matyti. Idėja Jūsų puiki, bet kažkodėl…..Aprašyti renginį gal ir galima, čia supratimo reikalas, kaip tą padaryti, jei taip norisi pasiviešinti, bet jau tokių nuotraukų dėti nereikėtų. Rašau, nenorėdama nieko įžeisti ar sumenkinti. Tiesiog norisi pasakyti tai, kas , mano nuomone, svarbu.

 4. geriau parašė:

  geriau maziua kritikuokite o patys imkites ir ka nors patys padarykite subines pajudinkite o paskui kritikuokite speju tie kas labiausia peikia gyvenime del kitu nesistenge ir nedare

 5. Daina parašė:

  saunule pirmininke, daugiau tokiu iniciatyvu graziu ir akciju

 6. valio parašė:

  Matosi, kad dirba bendruomene isradingai, stengiasi dėl zmoniu. Tai sukneles, tai pirtis, tai vel kas nors. Saunuole Ingute.

 7. paskutinei parašė:

  Anile, žaviuosi Jūsų komentarų tobulumu ir taiklumu.

 8. Anile parašė:

  Organizatoriams.
  Nekreipkite demesio i kritika. Juk cis pilietiski ir teisingos spaudos rasineja. Jau neturi prie ko kabinetis. Isseko resursai. Tai iesko prie ko prisikabint bet kur ir bet kada. Ju cia duona. O kuo toliau, tuo maziau jie jos valgo

 9. vacyte parašė:

  Grazi ideja.

 10. Rita parašė:

  kodel butinai reklama? gerais darbais reikia dalintis, nes jie uzkreciami, gal kiti pamatys, nores prisideti ar kils ideju kitu geru, kai garsiai kalbama, tai uzkreciama, ir sugedinami tie, kurie turi galimybiu padeti kutiems, bet pamirsta ir nepadeda, tokios akcijos skatina kitus. o kaip suzinot be viesinimo?

 11. To skaitytoja parašė:

  Jus su savo supuvusiu mastymu ir pazeminot visas moteris. Platesnem akim i pasauli ziurekit islipkit is savo s… gal ir gerio jame rasite. Aptarineti ir smeizti tik ir sugeba tokie kaip jus.
  Grazi akcija. Aciu organizatorei uz sia svente

 12. neringa parašė:

  Šaunuole bendruomenės pirmininkė Inga!

 13. Girdėjau parašė:

  Pasakojo kad labai sunkiai moterytes surinko, norinčias nemokamai pasipuošti. Daug neturtingų bet papuošė tik kelias. Nenori žmonės dovanų tokio viešumo kaina.

 14. to Skaitytoja parašė:

  Pasiskaitykite savo reklaminį leidinelį ir pasvarstykite, ar neperlenkiate lazdos. Tada teiskite kitus. O moterys šaunuoles ir pasipuošusios , ir papuošusios.

 15. Skaitytoja parašė:

  Labai graži idėja, bet ar reikia tai daryti su tokia reklama. Sukneles gavusios moterys iš nepasiturinčių šeimų, jos jau taip nelaimingos jog negali sau leisti grožio paslaugų, gražių aprėdų. O čia reik parodyt kad vargšės, suknelės neturinčios galimybės nusipirkti. Dovanokit, puoškit, bet palikit mažytę paslaptį, leiskit pasijausti laimingoms be viešumo. Pasirodžius foto fcb buvo aptarinėjama kas ir kokia, o dar ir kieno suknele pasipuošė. Nežeminkit moterų, nors….. dabar juk visi darbai daromi tik su reklama.

Comments are closed.

scroll to top
+