Padėkos vakaras Alionyse

Širvintų kultūros centro Juodiškių filialo saviveiklininkai su pereinamuoju prizu (autorius kraštietis Julijanas Gridziuška) už geriausią metų (2012) darbą.

Širvintų kultūros centro Juodiškių filialo saviveiklininkai su pereinamuoju prizu (autorius kraštietis Julijanas Gridziuška) už geriausią metų (2012) darbą.

Balandžio 5 dieną Alionių seniūnijos salėje vyko padėkos vakaras – koncertas, skirtas rėmėjams, atlikėjams, partneriams, pagalbininkams ir žiūrovams – „Ačiū, kad esate“. Jeigu prisimenate, tą dieną orelis buvo ne koks. Iš tikrųjų – „dangus maišėsi su žeme“. Ant naktį iškritusio storo sniego sluoksnio per pusdienį prisnigo dar apie dvidešimt centimetrų… Iškilo pavojus, jog Alionis bus sunku pasiekti ratuotomis susisiekimo priemonėmis. Vis dėlto vakarop gamta nurimo, ir visi artistai (išskyrus pačius tolimiausius – čiobiškiečius) laimingai pasiekė savo tikslą – Alionių seniūniją. Pilnutėlė salė žiūrovų nekantriai laukė koncerto pradžios. Tą vakarą alioniškiams buvo į ką pasižiūrėti ir ko pasiklausyti. Galima drąsiai sakyti, jog prieš jų akis koncertavo rajono saviveiklininkų grietinėlė – tikri savo žanrų asai.

Po gražių seniūno Sigito Bankausko ir renginio vedėjos Ingridos Didžiokienės įžanginių žodžių pirmieji scenoje pasirodė svečiai iš Musninkų. Dalia Kiaulevičiūtė ir Domantas Rolis dainavo ir kartu ir po vieną. Dalia su didele pagarba prisiminė buvusį Alionių kapelos narį Egidijų Žilėną. Egidijaus atminimas buvo pagerbtas tylos minute.

Laisvų vietų Alionių seniūnijos salėje nebuvo.

Laisvų vietų Alionių seniūnijos salėje nebuvo.

Padėkos vakare skambėjo Ingridos Didžiokienės, Audronės Burakovienės dainos, scenoje pasirodė gitaristas ir dainininkas Arvydas Golcas, Alionių kapela „Spalgena“, Jurgos, Sauliaus ir Ingridos vokalinis trio, Širvintų kultūros centro dainuojamosios poezijos ir romansų atlikėjų ansamblis, moterų vokalinis ansamblis „Vienkiemis“. Žiūrovai net iki ašarų juokėsi iš vileikiškietės Janinos Jankauskienės personažų: eidama į bažnyčią į vakarą užklydo „bobulė“, į sceną su dideliu pasipiktinimu ir įdomiu požiūriu į gyvenimą įsiveržė „blondinė“ ir, išgirdusi skambią muziką, prisistatė „pijokė“. Gerą dešimtį kūrinių pabaigoje sugrojo muzikuojanti grupė „Noragas“. Muzikantai grojo labai nuotaikingai ir profesionaliai. Ne veltui grupė dažnai kviečiama koncertuoti į LRT televizijos tiesiogiai transliuojamą etnografinę vakaronę „Duokim garo!“

Eidama į bažnyčią į koncertą užklydo „bobulė“ (Janina Jankauskienė).

Eidama į bažnyčią į koncertą užklydo „bobulė“ (Janina Jankauskienė).

Renginio metu seniūnas Sigitas Bankauskas neužmiršo didelio rėmėjų, pagalbininkų ir saviveiklininkų būrio. Alionių seniūnijos padėkas ir gėlių gavo: UAB „Askovita“, Alionių pagrindinė mokykla, UAB „Gausa“, UAB „Talvinas“, laikraštis „Širvintų kraštas“, Teresė ir Vytautas Dindai, Valius Mažulis, Janas Germanas, Stanislovas Germanas, Gražina ir Vidmantas Vyšniauskai, Julijanas Gridziuška, Janina Valickaitė, Valda Gujytė, Vidas, Jonas ir Tomas Mažuliai, Zita Vilkelienė, Darius Paliukėnas, Vida Kabačiauskienė, Asta ir Juozas Duchnevičiai, Irena Gridziuškienė, Jurga Žilėnienė, Valerija Tananytė, Michailas Jaršovas, Stanislovas Sasnovskis, Rima ir Danielius Galiniai, Laima ir Juozas Beinorai, Vida Eknienė, Artūras Gujis, Vilma Gudeikaitė, Irena Oršauskienė, Jolita Matulianecienė, Irena Dzedzickienė, Vida Janušauskienė, Danguolė Kraniauskienė, Kristina Šironienė, Laima Beinorienė.

Remigijus Bonikatas

Sending
Skaitytojų įvertinimas
0 (0 įvert.)

3 Atsakymai į “Padėkos vakaras Alionyse”

  1. Craig parašė:

    Hi Natalie. Absolutely love the photos you have taken at Sarah and Paul’s wedindg. Sarah’s veil and headpiece are stunning. Do you have any idea of where she purchased them?Hoping you can tell. Bride to be Louise x

  2. Erol parašė:

    Hi Carina, thanks! Is it an easy prcoses to set it up? I need to look into it. They actually pint your work don’t they? Unlike if you had a stall via Big Cartel where you would prcoses/ print all your own orders? : )

Comments are closed.

scroll to top
+