Miesto šventės metu bus galima loterijoje laimėti net 20 kvietimų į vandenlenčių parką

Plaukiant su irklente svarbiausia išlaikyti lygsvarą.

Plaukiant su irklente svarbiausia išlaikyti lygsvarą.

Kaštomis vasaros dienomis žvelgdami iš miesto centro į „marias“ net įprastą dieną kitame jų krante matome daugybę poilsiautojų, o savaitgaliais jų ten net tiršta. Kaip ir kiekviename paplūdimyje, pagrindinis poilsiautojų tikslas – pasimėgauti saulės voniomis, pasipuošti bronziniu įdegiu. Tačiau, ką daryti žmogui, kuriam gulėjimas paplūdimyje yra kančia?

Pakalbinome paplūdimyje veikiančio „vandenlenčių parko“ kolektyvą.

– Suprantama, jog žmonės į paplūdimius eina dėl saulės ir vandens teikiamų malonumų. Girdėjau, kad jūsų paplūdimyje yra ir kitokių paslaugų?

– Paplūdimyje ir senam, ir jaunam, žodžiu – visiems, yra kas veikti. Pavyzdžiui, jeigu „pavargote“ kaitintis, galima smagiai pasivažinėti vandenlentėmis, paplaukioti po „marias“ vandens dviračiais arba pasiirstyti irklentėmis. Mėgstantiems sportinius žaidimus įrengta paplūdimio tinklinio aikštelė, kurioje vasarą organizuojamos įvairios varžybos. Mažieji gali laiką leisti žaidimų aikštelėje.

– Papasakokite plačiau apie paplūdimio teritorijoje įkurtą vandens parką. Ar pasiteisino vandenlenčių trasos įkūrimas Širvintose?

– Mūsų pramogų zona ir kavinukė vadinasi „Wakeink“ vandenlenčių parku. Kavinukė dirba nuo 12 valandos iki 20 valandos kasdien, nes ir lietui lyjant, ir esant vėjuotai dienai mėgėjų pasivažinėti vandenlentėmis būna. Tokiems mėgėjams netrukdo net ir blogas oras, nes čiuoždami naudojasi hidrokostiumais, kurie puikiai apsaugo nuo šalčio. Svarbiausia atsinešti gerą nuotaiką. Svarbu ateiti ir nebijoti, tegul ir pirmą kartą pabandyti atsistoti ant vandenslidės. Parke visada budi instruktorius, kuris patars, paiškins, ką reikia daryti. Išeiginėmis dienomis vietą reikia iš anksto rezervuoti, nes norinčių yra daug, atvažiuoja iš Ukmergės, Molėtų, Anykščių, Kupiškio, Vilniaus, Kauno ir t.t. Labai džiaugiamės, kad nemažai slidinėja ir širvintiškių. Šiais metais padarėme didesnę terasą prie kavinės. Sukūrėme vandens parko logotipą ir galvojame ateityje tuo logotipu papuošti kliūtis vandenyje, kurios dabar yra nudažytos baltai. Galima sakyti, kad vandenlentės pasiteisino „šimtu procentų“ ir dar daugiau…

– Ar lankytojų negasdina vandenlenčių, vandens dviračių ir irklenčių nuomos kainos?

Logotipas

Logotipas

– Kaip matyti iš norinčių tuo pasinaudoti, – tikrai ne. Galime pasakyti, kad Širvintų „Wakeink“ vandenlenčių parko paslaugų kainos yra vienos iš mažiausių Lietuvoje.

– Dažnas ateina į paplūdimį kone visai dienai. Ar galima paplūdimyje kuo nors pasivaišinti?

– Atsigaivinti galima įvairių rūšių ir spalvų ledais. Paskutiniu metu labai populiarūs buvo juodos spalvos ledai. Praalkusiems galime pasiūlyti karštos arbatos su sumuštiniais, galime pašildyti picą ar kibiną.

– Gal vandens parke vyksta kokie nors įdomūs renginiai? Gal turite įdomių minčių ateičiai?

– Savaitgalį iš Klaipėdos buvo atvažiavę trys vandenlenčių gamintojai iš įmonės „Mad Tuna Boards“. Jie buvo atsivežę keletą vandenlenčių, kurias galėjo išbandyti kiekvienas norintis. Dabar mes su klaipėdiečiais bendradarbiausime ir per mūsų parką bus galima užsisakyti jų pagamintų vandenlenčių. „Lenta“ gali būti su individualiu dizainu. Pavyzdžiui, mūsų vandens parkas vieną tokią užsisakė, nes mums labai jos trūko. „Lenta“ bus su ryškiomis spalvomis ir užrašu Širvintos „Wakeink“. Įdomu, kad šie žmonės viską daro patys: sugalvoja dizainą, reklamuoja ir patys tas vandenlentes gamina. Rimtai norintiems užsiimti šiuo sportu patariame turėti asmeniškas vandenlentes, nes kitaip reikės kiekvieną kartą mokėti už jų nuomą.

– Liepos 21 dieną Širvintų miestas švęs 543-ąsias savo metines. Ką įdomaus širvintiškiams žadate per miesto šventę?

– Miesto šventės metu širvintiškiai ir miesto svečiai galės dalyvauti loterijoje, kurioje bus galima laimėti net 20 kvietimų į „Wakeink“ vandenlenčių parką. Čia galima bus 30 minučių paplaukioti arba vandenlente, arba vandens dviračiu, arba irklente. Tokiu būdu loterijoje galės dalyvauti bet kokio amžiaus žmonės.

– Per Širvintų marias statomas tiltas. Šio sezono metu širvintiškiai vargu ar spės juo pasinaudoti. Kuo jis jums būtų naudingas?

– Tiltas būtų labai naudingas visiems širvintiškiams. Paprasčiausiai sutrumpėtų kelias į paplūdimį. Dabar pats populiariausias būdas norint patekti į paplūdimį, o kartu ir į vandens parką, yra automobilis. O ką daryti tiems, kurie tą dieną automobiliu negali pasinaudoti, o saulutė kvieste kviečia? Reikia kelis kilometrus pėdinti aplinkui. O jeigu dar vaikai maži…

Nuotrauka prisiminimui su svečiais iš Klaipėdos.

Nuotrauka prisiminimui su svečiais iš Klaipėdos.

Šiais metais kavinukės terasa padidėjo 2-3 metrais.

Šiais metais kavinukės terasa padidėjo 2-3 metrais.

Paklausta apie tilto per marias likimą merė Živilė Pinskuvienė atsakė:

„Darbai „tempiasi“ dėl tokio labai „pilietiško“ širvintiškio skundų. Statybos vyks toliau, jos nenutrauktos. Rangovas dirba pagal sutartį, po vykusių patikrinimų reikalinga atlikti tam tikras procedūras, papildomas ekspertizes, pakoreguoti tam tikrus dokumentus. Šitie trukdžiai yra laikini, tiltas per„marias“ dar šiais metais bus pastatytas, nors jeigu ne atitinkamų personų skundai, tai per tiltą būtume vaikščioję jau šią vasarą.“

Kalbėjosi Adomas Žvirblis

Sending
Skaitytojų įvertinimas
0 (0 įvert.)
scroll to top
error: Kopijuoti negražu!
+