Metodinė diena

Naujieji mokslo metai prasidėjo Neformaliojo švietimo centro organizuota metodine diena. Tai buvo rajono metodinės tarybos ir mokyklų direktorių pavaduotojų ugdymui susitikimas.

Susirinkusius muzikiniais kūriniais pasveikino Meno mokyklos mokinė Aistė Kiškiūnaitė (mokytoja Virginija Beržinskienė). Mokyklos direktorė Daiva Vinciūnienė pasveikino visus sugrįžus po vasaros ir palinkėjo, kad naujų mokslo metų iššūkiai būtų lengvai įveikiami.

Meno mokyklos direktorės D. Vinciūnienės padėkomis už metodinės veiklos skatinimą, pareigingą, iniciatyvų ir kūrybišką vadovavimą metodiniams būreliams apdovanotos mokytojos Kristina Gatelienė (Musninkų Alfonso Petrulio gimnazija), Loreta Miliukienė (Širvintų pradinė mokykla), Sigutė Davidavičienė (Širvintų „Atžalyno“ progimnazija), Regina Miknevičienė (Gelvonų gimnazija). Padėkos už bendradarbiavimą ir nuoširdų tarpusavio santykių puoselėjimą įteiktos Audronei Janušauskienei (Musninkų Alfonso Petrulio gimnazija) ir Eglei Guobytei (Bartkuškio mokykla-daugiafunkcis centras). Metodinė taryba pasveikino ir sėkmės palinkėjo mokytojoms Astai Jurkevičienei (Musninkų Alfonso Petrulio gimnazija) ir Violetai Rinkevičienei (Širvintų l/d „Boružėlė“), kurios jau visai netrukus prisijungs prie mokyklų direktorių pavaduotojų ugdymui metodinio būrelio.

Vaiva Redeckienė
Neformaliojo švietimo centro metodininkė

Tai publikacijos anonsas. Visą straipsnį skaitykite rugsėjo 17 d. laikraščio numeryje.

Sending
Skaitytojų įvertinimas
0 (0 įvert.)
scroll to top
+