Laimutės Dambrauskienės tapybos darbų parodos atidarymas

Igno Šeiniaus viešojoje bibliotekoje vyko Laimutės Dambrauskienės tapybos darbų parodos atidarymas. Atidarymą dainomis nuspalvino Širvintų meno mokyklos muzikos skyriaus ugdytinė Ūla Jutelytė (mokytoja Aušra Jutelienė).

„Laisvalaikį praleidžiu gamtoje – ten veikia gamtos meilės jėga, ten pasijuntu maža jos dalele. Tik ten mes galime pamatyti ir pažinti vienybę, spalvų gausą, nuostabią harmoniją, klausytis širdimi. Kiekvienas tą paslaptį matome ir išreiškiame skirtingai… Man gamta – tai spalvos ir garsai, kurie subręsta ir gula ant drobės“, – taip apie tapymą sako darbų autorė Laimutė Dambrauskienė.

Laimutė Dambrauskienė piešia nuo vaikystės. Ji prisimena, kaip piešdavo mokyklos renginių skelbimus, kvietimus. Prisimena ir pirmąją savo mokytoją Stasę Rulevičienę, pas kurią jau atėjus metui ir dideliam norui vėl sugrįžo mokytis tapyti. Laimutė minėjo, kad dažniausiai tapo žiemą, nes visą kitą laiką ji pasineria į ieškojimus, klausosi, stebi gamtą ir jos reiškinius, brandina savo įkvėpimą. Ir jos nutapytuose paveiksluose matosi ne tik nuostabi gamta, vanduo, dangus, paukščiai, bet ir jaučiamas begalinis nuoširdumas, meilė, šviesa, šiluma. Regis Laimutė Dambrauskienė sudeda visą save, visą savo sielos gelmių gilumą. Ir mes visi galime tai pamatyti, reikia tik atverti akis, širdį, išlaisvinti protą ir jausmus.

Pasveikinti darbų autorės Laimutės Dambrauskienės susirinko artimieji, bičiuliai, jos mokytoja, bendraminčiai. Kiekvienas minėdamas šiltu, geru žodžiu, džiaugėsi nuostabiais kūriniais, dovanojo ne tik savo šypsenas, bet ir glėbius gėlių. Darbų autorę sveikino ir Igno Šeiniaus viešosios bibliotekos direktorė Vaiva Daugėlienė.

Atidarymui baigiantis, svečiai apžiūrinėjo tapybos darbus, bendravo. Šiltas ir jaukus vakaras leido akimirkai sustoti ir žvelgiant į paveikslus pabūti vienumoje su savo mintimis, jausmais ir vidine harmonija bei laisve.

Tapybos darbų paroda veiks iki spalio 15 dienos, todėl maloniai kviečiame apsilankyti ir apžiūrėti.

Ugnė Trumpickaitė

Sending
Skaitytojų įvertinimas
0 (0 įvert.)
scroll to top
+