Kūrybinės dirbtuvės Musninkų ir Bagaslaviškio mokiniams

Širvintų I. Šeiniaus viešoji biblioteka, vykdydama projektą „Kūrybinės patyriminės dirbtuvės su vaikų knygų kūrėjais“, kurį finansuoja Lietuvos Kultūros taryba ir Širvintų rajono savivaldybė, surengė dar kelis kūrėjų susitikimus su rajono mokiniais.

Susitikimas su rašytoju Benu Bėrantu

Spalio 25 d. Musninkų Alfonso Petrulio gimnazijoje apsilankė rašytojas Benas Bėrantas, kuris pristatė savo kūrybą.

Paveikslėlių knygų kūrėjas Benas Bėrantas, kaip ir dauguma vaikų knygų autorių, neapsiriboja vien rašymu. Jo smegenys veikia dviem režimais – kūrybiniu ir vadybiniu. Po leidybos studijų Vilniaus universitete penkerius metus sėmėsi patirties vaikų literatūros leidykloje „Nieko rimto“. Dabar dirba savo svajonių darbą– leidybos agentu.

Naujausia autoriaus paveikslėlių knyga vadinasi „Bambukas yra lėėėtas“. Visos autoriaus knygos, paremtos tikromis istorijomis iš rašytojo gyvenimo. Autorius papasakojo, kad daug keliauja po pasaulį ir po knygų muges.

Žurnalo vaikams „Laimiukas“ pristatymas

Spalio 27 d.. Širvintų „Tėkmės“ mokykloje, įsikūrusioje Bagaslaviškyje, vyko literatūrinio žurnalo vaikams „Laimiukas“ pristatymas ir kūrybinės dirbtuvės-edukacija kartu su žurnalo redaktoriumi ir rašytoju Virgiu Šidlausku bei rašytoju ir literatūros agentu Benu Bėrantu.

„Laimiukas“ – literatūrinis žurnalas 7-11 m. vaikams, ir visiems, kuriuos džiugina vaikų literatūra. Spalvinguose žurnalo puslapiuose skaitytojų laukia pasakos, istorijos, pažintys su vaikų literatūros autoriais, bei įdomūs straipsniai. Susitikimuose su mokiniais rašytojai ne tik pristatė žurnalą, bet ir supažindino su savo išleistomis knygomis.

Dalia Taparauskienė
Projektų vadovė

Tai publikacijos anonsas. Visą straipsnį skaitykite lapkričio 12 d. laikraščio numeryje.

Sending
Skaitytojų įvertinimas
0 (0 įvert.)
scroll to top