
Gegužės 10-11 d. Kauno arkivyskupijos konferencijų salėje vyko Lietuvos vaikų ir moksleivių – lietuvių liaudies kūrybos atlikėjų – konkurso „Tramtatulis 2025“ nacionalinis ratas.
Konkurse Kaune dalyvavo ir dvi širvintiškės: Širvintų lopšelio-darželio auklėtinė Maja Geigalaitė (mokytoja Dalytė Jakštienė) ir Širvintų „Atžalyno“ progimnazijos šeštokė Justė Amulytė (mokytojas Romas Zibalas). Abi dalyvės bei jų mokytojai apdovanoti padėkomis.
Romas Zibalas
Širvintų rajono savivaldybės tarybos narys
Tai publikacijos anonsas. Visą šį ir kitus straipsnius skaitykite laikraštyje.
