Ir vėl rugsėjis pakvietė į klases

Progimnazijos naujokai - penktųjų klasių mokiniai - su klasės vadove Valerija Daniene.

Progimnazijos naujokai - penktųjų klasių mokiniai - su klasės vadove Valerija Daniene.

Širvintų rajono mokyklų mokiniai pirmadienį vėl išgirdo mokyklinio skambučio aidą – nerūpestingų atostogų metą pakeitė mokyklos kiemas, kabinetai, knygos ir sąsiuviniai. Pasak Švietimo ir sporto skyriaus vedėjos Reginos Jagminienės, šiais mokslo metais rajono mokyklose mokysis 1798 I-XII klasių mokiniai. O tai bus 111 mokinių mažiau nei praėjusiais mokslo metais. Mokinius mokys 318 pedagogų.

Širvintų „Atžalyno“ progimnazijoje į Rugsėjo 1 – osios šventę susirinko 330 mokinių. Tai tris kartus mažiau nei prieš dešimtmetį. Aidint mokykliniam varpeliui, į mokyklos kiemą buvo pakviesti naujokai – penktųjų klasių mokiniai – ir jų auklėtojos: Valerija Danienė, Evelina Stankevičienė ir Renata Blusevičienė.

Visus pasveikino progimnazijos direktorė Daiva Klimienė, garbės direktorė Helena Vaicekauskienė, tėvų atstovė Danguolė Palkevičienė, Švietimo ir sporto skyriaus vedėja Regina Jagminienė, Švietimo centro psichologė Olga Gerviatovič, Policijos komisariato viešosios policijos skyriaus viršininkas Vladas Butkus, Priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos viršininkas Eugenijus Iziumcevas. Dainavo šeštokas Justinas Blažys. Skambant Lietuvos himnui, valstybės vėliavą pakėlė progimnazijos direktorė Daiva Klimienė, garbės svečias Leonas Vaicekauskas bei mokslo pirmūnai Aistė Jurkevičiūtė ir Modestas Gujis.

Direktorei paskelbus naujųjų 2014-2015 mokslo metų pradžią, mokiniai ir mokytojai nuskubėjo į pirmąją pamoką. Ir vėl prasidėjo ilgas kelias į pažinimo džiaugsmą.

***

Jau tradicija tapo Širvintų pradinės mokyklos ir L. Stuokos-Gucevičiaus gimnazijos bendra Rugsėjo 1 – osios šventės pradžia. Paskutinį kartą mokyklos suole mokslo ir žinių šventę pasitinkantys gimnazijos ketvirtokai palydi nedrąsius pradinės mokyklos pirmokėlius, žengiančius pirmus žingsnius į žinių šalį.

Pradinėje mokykloje pirmiausia pirmokėlius pasveikino direktorė Irena Sližauskienė. Garbė kelti vėliavą teko dviems Dainų šventėje dalyvavusiems šokių kolektyvams. Po pradinukų dainos gimnazistai buvo išlydėti į gimnaziją, kur juos pasitiko trečių klasių mokiniai.

Džiaugdamasi į mokyklą grįžtančiu šurmuliu gimnazijos senbuvius ir pirmokus sveikino gimnazijos direktorė Audronė Buzienė. Žymėdami naujus mokslo metus vėliavą kėlė gimnazijos pirmūnai. Mokinius sveikino šventės svečiai.

Romas Zibalas

Šarūnė Baronaitė

[nggallery id=364]

Sending
Skaitytojų įvertinimas
0 (0 įvert.)
scroll to top
error: Kopijuoti negražu!
+