Emocinių pokalbių dirbtuvės su dramaturge Dovile Zavedskaite

Igno Šeiniaus viešojoje bibliotekoje vyko susitikimas su dramaturge, teatro kritike, tekstų autore ir vaikiškos knygos „Lietus ir skafandras“ kūrėja Dovile Zavedskaite. 2019 metais Lietuvos nacionalinėje Martyno Mažvydo bibliotekoje buvo paskelbti geriausi 2019 m. vaikų literatūros kūrėjai. Už šią knygą autorei buvo įteiktas Aldonos Liobytės apdovanojimas ,,Už reikšmingiausią metų debiutą“.

Į susitikimą bibliotekoje atvyko Širvintų pradinės mokyklos 2d (mokytoja Vitalija Šapurienė) ir 2c (mokytoja Gita Bakasėnienė) klasių mokiniai. Dramaturgę mokiniams pristatė vyresn. bibliotekininkė Lolita Pliukštienė.

Renginio pradžioje Dovilė Zavedskaitė papasakojo mokiniams savo istoriją apie kelionę, kurios metu visą laiką lijo lietus, o nustojo tik tada, kai grįžo namo. Vėliau ji paprašė, kad vaikai taip pat pasidalintų istorijomis apie lietų. Mokinių istorijos visos iki vienos buvo skirtingos ir labai įdomios. Susitikimui įsibėgėjus, rašytoja paprašė vaikų susiskirstyti po du, kad jie galėtų atlikti jos paruoštas nuotaikingas užduotis, atsakinėti į užduodamus klausimus.

Projektą „Ieškoti, pažinti, pamėgti“ finansuoja Lietuvos kultūros taryba, LR kultūros ministerija, Širvintų rajono savivaldybė.

Ugnė Trumpickaitė

Tai publikacijos anonsas. Visą straipsnį skaitykite spalio 9 d. laikraščio numeryje.

Sending
Skaitytojų įvertinimas
0 (0 įvert.)
scroll to top
+