Apdovanota už tarptautinio projekto vykdymą bei koordinavimą

Programos „eTwinning“ kokybės ženkleliai įteikti pedagogams, vykdantiems puikius projektus programoje „eTwinning“ (pirma iš kairės – Irena Vasiliauskienė).

Rugpjūčio 25 d. Švietimo mainų paramos fondas Vilniaus Radisson Blu viešbutyje organizavo „eTwinning“ projektų apdovanojimų ceremoniją „Nacionalinių kokybės ženklelių įteikimas“. Taip pagerbti Lietuvos mokyklų mokytojai, kartu su ugdytiniais 2021-2022 mokslo metais vykdę tarptautinius programos „eTwinning“ projektus.

„Turėtume didžiuotis, džiaugtis ir sveikinti Širvintų meno mokyklos direktoriaus pavaduotoją Ireną Vasiliauskienę, ceremonijoje pelniusią Nacionalinės kokybės ženklą už tarptautinio projekto ,,Nature and Music“ (,,Gamta ir muzika“) vykdymą bei koordinavimą“, – sakė Širvintų rajono savivaldybės tarybos narė Marija Gudonienė.

Būtina pažymėti, jog programos „eTwinning“ kokybės ženkleliai suteikiami pedagogams, vykdantiems puikius projektus programoje „eTwinning“. Jie pažymi, kad projektas pasiekė tam tikrą nacionalinį ir Europos standartą.

Tarptautinio projekto ,,Nature and Music“ koordinatorė Irena Vasiliauskienė dėkoja bendraminčių komandai: „Šis apdovanojimas – tai visos Meno mokyklos komandos nuopelnas. Ačiū projekto dalyviams: mokytojoms Aušrinei Ulinskaitei, Jelenai Labanauskienei, mokiniams Austėjai Povilaitytei, Ūlai Jutelytei, Godai Jankauskaitei, Titui Mizgaičiui, Vilijai Labanauskaitei, Elzei Lučunaitei, Konstancijai Simonavičiūtei. Dėkojame visam mokyklos kolektyvui, kuris nebijo naujovių, siekia bendravimo tarptautinėje erdvėje, mokyklos direktorei, kad visada palaiko iniciatyvas, ir mokinių tėveliams, sutikusiems, kad jų vaikai būtų matomi ir girdimi ne tik savo gimtajame krašte, bet ir kitose Europos šalyse. „Nature and Music“ projektas vertingas ne tik tuo, kad pažinome Turkijos mokinius ir mokytojus, bet ir užsimezgusiu kultūriniu bendradarbiavimu. Mūsų komanda mokėsi ir kūrė turkų kalba, bendravo anglų kalba, o Turkijos mokytojus net paskatino išmokti ir atlikti lietuvių liaudies dainą „Pele, pele, nešk miegelį“.“

Romas Zibalas
Širvintų rajono savivaldybės tarybos narys
Nuotr. iš Irenos Vasiliauskienės FB paskyros

Tai publikacijos anonsas. Visą straipsnį skaitykite rugsėjo 9 d. laikraščio numeryje.

Sending
Skaitytojų įvertinimas
5 (1 įvert.)
scroll to top