Merės komandoje – naujas, jaunas, išsilavinęs žmogus

Agnė Lazarevičiūtė

Agnė Lazarevičiūtė

Širvintų rajono savivaldybės merės Živilės Pinskuvienės komandą papildė dar vienas jaunas, išsilavinęs, aktyvus žmogus. Visuomeninės konsultantės ryšiams su užsienio lietuvių bendruomenėmis ir organizacijomis pareigas pradėjo eiti Agnė Lazarevičiūtė. Kazimiero Simonavičiaus universitete pabaigusi studijų programą „Kūrybinės ir kultūrinės industrijos“ ir įgijusi bakalauro laipsnį, mergina dalyvavo įvairiuose projektuose, aktyviai veikė studentų atstovybėje, savanoriavo.

– Agne, kas jauną, išsimokslinusį žmogų sugrąžino atgal į Širvintas?

– Man Širvintos – gimtasis miestas. Jis liks brangiausias visada. Man čia labai patinka ir visada galvojau, kad kas bebūtų, pirmiausiai savo gyvenimą norėčiau kurti čia. Joks kitas Lietuvos ir net užsienio miestas manęs taip netraukia. Todėl sulaukusi pasiūlymo prisidėti prie naujo, įdomaus projekto, nedvejojau.

– Papasakokite apie tą projektą.

– Projektas „Globalios Širvintos“ yra skirtas suburti globalių širvintiškių bendruomenę, skatinti įvairiose pasaulio šalyse išsibarsčiusių širvintiškių idėjas. Kurti, galvoti apie gimtąjį kraštą, čia sugrįžti, dirbti, investuoti… Šiuo metu yra kuriama interneto svetainė ir socialinio tinklo „Facebook“ grupė, į kurią kviesime visus iš Širvintų kilusius, čia gyvenusius žmones. Šis projektas yra Lietuvos savivaldybių asociacijos įgyvendinamos iniciatyvos „Globalūs Regionai“, siekiančios išplėsti Lietuvos ribas integruojant išvykusius Lietuvius į savo gimtojo miestelio, miesto gyvenimą, suteikiant galimybę prisidėti kuriant miestelio ekonominę gerovę, viešinant regiono potencialą, dalis. Projektu taip pat siekiama suburti išvykusių talentų „baseiną“ (ang. Talent pool), kuriame būtų siūlomos darbo galimybės regione įsikūrus naujam investuotojui.

– Esate labai jauna, tačiau dirbsite be atlyginimo, visuomeniniais pagrindais?

– Įgyvendindama šį projektą, kartu planuoju tęsti mokslus. Kadangi projektas yra virtualioje erdvėje, darbo vieta manęs neapriboja. Gavusi pasiūlymą dirbti su tokio masto projektu, labai vertinu jį kaip galimybę tobulėti. Džiaugiuosi, kad mane pakvietusi merė Živilė Pinskuvienė parodė pasitikėjimą. Tai labai svarbu ir galvojant apie ateitį. Savanorystė man nėra svetimas dalykas: esu savanoriškai dirbusi Vilniaus miesto savivaldybėje, Lietuvos Respublikos Vyriausybėje, įvairiuose renginiuose, projektuose: „Išmani Lietuva“, knygų mugėje, įvairiose parodose „Litexpo“, pvz. „Game On“ ir kt. Teko būti filmo prodiusere „Summer media studio“ projekte Neringos savivaldybėje. Turiu žinių ir įgūdžių, kaip kurti komunikacijos įrankius, išmanau socialinių tinklų specifiką, ir tikiuosi, kad būsiu naudinga savo gimtajam miestui.

– Dėkojame už pokalbį ir linkime kuo geriausios sėkmės.

Sending
Skaitytojų įvertinimas
0 (0 įvert.)

12 Atsakymų į “Merės komandoje – naujas, jaunas, išsilavinęs žmogus”

 1. Aurelijus parašė:

  Faina 🙂

 2. tikrai parašė:

  Nespejo mergina darbo pradet dirbt, o jau apjuodino. Taigi prezidentes nurodymas buvo tokius etatus steigti prie savivaldybiu, ko cia kimbate. Jeigu neisteigtu mere, tai tada butu vel apskųsta. Kaip tie šmeizikai sarmatos neturi.

 3. Va parašė:

  Va mergina visuomeniniais pagrindais stengiasi rajono labui, o cia skeriai purvu taskosi, kiek pamenu, anksciau uz darba socbustus dalindavo valdzia, uz ka iki siol atidirbinejama

 4. Jolita parašė:

  Kokie, jus visi baisus zmones tik burnoti, pasiepti, kritikuoti, viskas jums blogai ir blogai.

 5. Zanas parašė:

  Mero naujo reik ne xuj znaet ka darban priiminet

 6. 1982 parašė:

  Jei toks ir meres protelis, tai atsiprašau…

 7. to T. parašė:

  gAl net socbūstas uz pagalba kaip kaip kam???

 8. T. parašė:

  Manau, ateityje pažadėta apmoka vietelė

 9. :) parašė:

  Kodėl str. pavadinime minimas žodis „išsilavinęs“, tada gaunasi, kad komandoje išsilavinę ne visi :). Nes kam akcentuoti tai, kas savaime aišku turi būti :)))

 10. to Xamas parašė:

  Ale be „zurnalistes“ kaip gyventume? Taip net pasnikavome vakar be jos „informacijos“ ?

 11. Xamas parašė:

  Kaip mes iki šiol be jos savivaldybėj gyvenom. Labai reikalingos pareigos. Tikiuosi merė nenuskriaus su alga.?

 12. ble parašė:

  galwojau harwarda bajge.

Comments are closed.

scroll to top
+