Agnė Lazarevičiūtė

„Kas mūsų nenužudo – padaro stipresniais“

Rėmėjų pagalba ir tvirtomis vaikinų rankomis iškilo poilsio zona šalia atviros jaunimo erdvės.

Dar viena jauna asmenybė, kuri pasižymi trykštančia energija, atkaklumu, kupina kūrybiškų idėjų ir lydima ryžto bei užsispyrimo emocijų. Pastaruoju metu akivaizdžiai matome kaip keičiasi atvira jaunimo erdvė, kaip aktyviai reiškiasi Širvintų rajono jaunimas, bet ne kiekvienas susimąsto, kas slypi už viso to ir kokį kelią reikia nueiti, kad būtų pasiekti tokie rezultatai. Tad šį kartą kalbiname jaunimo užimtumo specialistę Agnę Lazarevičiūtę, kuri kievieną dieną bendrauja su jaunimu, dar kartą išgyvena paauglystės sunkumų akimirkas ir užburia jaunatvišku optimizmu mūsų rajono gyventojus.

Skaityti daugiau »

Merės komandoje – naujas, jaunas, išsilavinęs žmogus

Agnė Lazarevičiūtė

Agnė Lazarevičiūtė

Širvintų rajono savivaldybės merės Živilės Pinskuvienės komandą papildė dar vienas jaunas, išsilavinęs, aktyvus žmogus. Visuomeninės konsultantės ryšiams su užsienio lietuvių bendruomenėmis ir organizacijomis pareigas pradėjo eiti Agnė Lazarevičiūtė. Kazimiero Simonavičiaus universitete pabaigusi studijų programą „Kūrybinės ir kultūrinės industrijos“ ir įgijusi bakalauro laipsnį, mergina dalyvavo įvairiuose projektuose, aktyviai veikė studentų atstovybėje, savanoriavo.

– Agne, kas jauną, išsimokslinusį žmogų sugrąžino atgal į Širvintas?

– Man Širvintos – gimtasis miestas. Jis liks brangiausias visada. Man čia labai patinka ir visada galvojau, kad kas bebūtų, pirmiausiai savo gyvenimą norėčiau kurti čia. Joks kitas Lietuvos ir net užsienio miestas manęs taip netraukia. Todėl sulaukusi pasiūlymo prisidėti prie naujo, įdomaus projekto, nedvejojau. Skaityti daugiau »

Paieška
Įveskite paieškos raktažodį:

Apklausa
Nuorodos