Kai kažko nerandi – susikurk pats

Lina džiaugiasi galėdama paįvairinti namų interjerą savos kūrybos paveikslais.

Lina džiaugiasi galėdama paįvairinti namų interjerą savos kūrybos paveikslais.

Dar vienas talentas ir dar vienas jaunas žmogus mūsų rubrikoje. Šį kartą kalbiname 27 – erių metų širvintiškę Liną Sinkevičienę. Jauna moteris po ilgų svarstymų ir gyvenimo didžiuosiuose Lietuvos miestuose galiausiai priėmė sprendimą grįžti į gimtąsias Širvintas. Kuriant nuosavo būsto jaukią atmosferą Linai gimė mintis realizuoti savos kūrybos idėjas. Šiuo metu mergina geba derinti darbą, laisvalaikiu skirti laiko sau ir tuo pačiu kurti skandinaviško stiliaus interjero detales. Lina mielai sutiko pasidalyti vaikystės svajonėmis, gyvenimo patirtimi ir idėjomis apie kūrybos plėtrą.

Merginos aprangoje taip pat vyrauja minimalizmas. Lina domisi naujomis mados tendencijomis ir stengiasi dalyvauti įvairiuose renginiuose.

Merginos aprangoje taip pat vyrauja minimalizmas. Lina domisi naujomis mados tendencijomis ir stengiasi dalyvauti įvairiuose renginiuose.

- Ar niekada nesvarstėte apie išvykimą vėl gyventi į kurią nors užsienio šalį? Ką manote apie perspektyvas Širvintų mieste? Juk didžioji dalis jaunimo ieško platesnių galimybių užsienio šalyse ar Lietuvos didmiesčiuose, pasak jų, čia nėra karjeros galimybių ir perspektyvų susikurti aukštesnę gyvenimo kokybę.

- Didesni miestai vilioja, ypač Kaunas. Gana dažnai ten nuvykstu savaitgaliais. Šį miestą myliu beveik taip pat, kaip ir Širvintas. Kaune gyvenau ketverius metus. Vėliau buvo toks etapas, kada gyvenau Širvintose ir dirbau Vilniuje, kiekvieną dieną važiuodavau į darbą. Lengva nebuvo, todėl po pusės metų su draugu (dabar jau vyru) persikėlėm gyventi į Vilnių. Šis miestas man niekada nepatiko, visur mačiau tik minusus.

Gyvendami Vilniuje nuomojomės butą. Nuoma kainavo tikrai daug. Imti paskolos ir visam gyvenimui įsipareigoti – nenorėjome. Atsimenu, kad buvo toks etapas, kai svarstėme keliauti į Norvegiją, vėliau – į Ameriką. Aš tikrai būčiau važiavusi, nes labai norėjau padirbėti svetur, lavinti anglų kalbos žinias, užsidirbti pinigų ir įsigyti nuosavą būstą. Galvoje sukosi mintys, kaip eisiu ieškoti darbo! Buvau beprotiškai užsidegusi, mano vyras taip pat, bent jau man taip atrodė. Užsidegimas išvykti ėmė blėsti tada, kai pamačiau, kad mano mylimas žmogus nėra visiškai tikras dėl to, ar nori vėl emigruoti. Sakau vėl, nes jis jau buvo išvykęs gyventi ir dirbti į Angliją, ten jam sekėsi gerai, bet šeimos, draugų ir tėvynės ilgesys privertė sugrįžti.

Šiuo metu mes jau antrus metus gyvename Širvintose, dirbam, kuriam, turim savo būstą, vyras turi nuosavą verslą. Širvintos mums abiem patinka, čia jaučiames saugūs, miestas sparčiai gražėja, atsiranda veiklos, pramogų, sutaupome daug laiko, kurį galime skirti sau, o ne stovėjimui automobilių spūstyse ar parduotuvių eilėse. Taip pat čia gyvena mano ir vyro tėveliai, abu gimėm ir augom Širvintose, turbūt todėl čia taip gera ir ramu.

- Bene kiekvienas žmogus dar vaikystėje susigalvoja svajonių ir ateityje arba jas įgyvendina, arba tai tik ir lieka migla. Kaip nutiko jūsų atveju? Ar turėjote vaikystėje svajonių, kurios virto realybe?

- Ryškiausiai atsimenu tik dvi savo vaikystės ir pauglystės svajones. Visada svajojau būti veterinare ir turėti žirgą, tačiau nė viena iš šių svajonių neišsipildė, tai ir liko vaikystės svajonėmis.

Štai kaip atrodo skandinaviško stiliaus Linos kurti darbai, kuriais kiekvienas turi galimybę paįvairinti namų interjerą.

Štai kaip atrodo skandinaviško stiliaus Linos kurti darbai, kuriais kiekvienas turi galimybę paįvairinti namų interjerą.

- Kokie jūsų pomėgiai? Ką veikiate laisvalaikiu? Teko girdėti, kad kuriate skandinaviško stiliaus meno kūrinius, kuriais kiekvienas turi galimybę paįvairinti namų interjerą. Kodėl skandinaviškas stilius? Gal teko pabuvoti tose šalyse? Kaip gimė būtent tokia idėja ir ar sulaukia žmonių dėmesio?

- Taip, laisvalaikiu kuriu paveikslus, jų kūrimas ir idėjų ieškojimas yra mano didžiausias hobis. Aišku, turiu paminėti tai, kad prie šio hobio didžiąja dalimi prisideda vyras: moko dirbti su reikalingomis programomis, padeda su „Facebook“ paskyros administravimu ir reklama. Idėja kurti paveikslus gimė nejučia. Savo įrenginėjamą būstą gyvinau pirktomis mėgiamo skandinaviško dizaino interjero detalėmis, bet ilgainiui pritrūkau baigiamųjų akcentų. Tinkamų niekur neradau: nei parduotuvėse, nei internete. O mintys galvoje virte virė. Visas savo idėjas smulkiai papasakojau vyrui, ir jis pasiūlė jas įgyvendinti. Sėdom prie darbų, ir rezultatai labai maloniai nustebino. Taip gimė „Art Market“. Prekyba „Facebook“ paskyroje startavo akimirksniu „SocialShop.lt“ dėka.

Taip pat greitu metu pradėsime prekiauti paveikslais naujai atsidarančiame butike (ang. Boutique) „Minimalistas“, Kaune. Esame maloniai nustebinti ir labai dėkingi „Facebook“ nariams už aktyvumą ir puikius pirkėjų atsiliepimus. Beje, labai džiaugiuosi sulaukdama didžiulio širvintiškių palaikymo, tai yra mano didžiausia motyvacija.

Kodėl Skandinaviškas stilius? Mane visuomet traukė minimalizmas. Minimalizmas namuose, minimalizmas aprangoje, minimalizmas visur (šypsosi Lina). Skandinavijos šalyse nesu buvusi, bet palieku tai ateities planams.

- Dėkoju už pokalbį.

Odeta Kuročkina

Naujausi komentarai
  • saunuole    2017-04-14 21:01         

    saunuole Linute, kaip smagu, kad laikrastis raso apie jaunus ir perspektyvius sirvintiskius, mes turime puikiu zmoniu, Linute, palaikom ir didziuojames

  • dg    2017-04-14 15:24         

    Saunuole Linutė.

Savivaldybės naujienos

Širvintų parapija

Web ir SEO sprendimai

Paieška
Įveskite paieškos raktažodį:

Apklausa

Jei Prezidento rinkimai būtų rytoj, už ką balsuotumėt?

Rezultatai

Loading ... Loading ...
Archyvas
Reklama

Židiniai
Kreditas
Plytelės
Buitinė technika namams
Pigūs baldai
Vertimai iš anglų
Lagaminai
Microblading
NeoLife vitaminai
Įmonių steigimas
Išparduotuvė
Optimizavimas paieškos sistemoms

  
Statistika
Dabar svetainėje: 7 lankytojai
Nuotraukos
Atsisiųsti Flash Player slideshow žiūrėjimui.