Gintarė Mackelaitė: „Tapkite sau motyvacija – tada pasieksite geriausių rezultatų“

Drąsi, kūrybinga, sportiška, energinga, aktyvi įvairiose veiklose, nebijanti išsakyti to, ką galvoja – fenomenalios asmenybės pavyzdys. Tokiais žodžiais apibūdinčiau širvintiškę Gintarę Mackelaitę. Tiksliau tariant, mergina gimusi Molėtuose, gyvenusi Vilniuje ir tik būdama trylikos metų, persikėlė su mama į Širvintas bei pradėjo mokytis Širvintų Lauryno Stuokos-Gucevičiaus gimnazijoje. Gintarė Mackelaitė teigia, jog Širvintos jai yra pats gražiausias miestelis. Ji pamena, kaip jis atrodė prieš dešimt metų ir kaip viskas atnaujinta šiuo metu: „Didžiuojuosi bei visada draugus pakviečiu į puikias pramogas siūlantį Širvintų paplūdimį. Dažnai žmonės net nežino, kad šalia Vilniaus yra toks paplūdimys, kuriame įkurtas „WakeInk“ parkas ir profesionali tinklinio aikštelė.

Baigusi mokyklą, Gintarė Mackelaitė išvyko į Airiją

Baigusi mokyklą mergina išvyko į Airiją, pas ten, tuo metu gyvenusią bei dirbusią mamą, tačiau suprato, kad emigranto duona ne jai ir džiaugėsi pačiu laiku priėmusi sprendimą sugrįžti. Prieš kelis mėnesius ir mama sugrįžo, kuri šiuo metu įsikūrusi Širvintų rajone ir darbuojasi širvintiškių įsteigtoje įmonėje „Riešutai Jums“.

Gintarė Mackelaitė
Gintarė Mackelaitė

Po emigracijos Gintarė intensyviai kibo tęsti dainavimo karjeros, kuri buvo užsimezgusi dar mokykloje. Ji prisijungė prie vienos muzikinės grupės, taip pat įrašinėjo solo muzikinius vaizdo klipus, kūrė dainas bei su grupe dalyvaudavo įvairiose televizijos laidose. Tačiau šiuo metu, kuomet paklausiau Gintarės apie jos dainavimo karjerą, kur ji dingo iš jos gyvenimo ir ar galima tikėtis sugrįžimo ateityje – ji atkirto:

-Kas liečia dainavimą, tai manau, kad niekada nebuvau gera dainininkė, nes per mažai dėjau pastangų tam, jog tokia tapčiau.

Bėgant metams, radikaliai keičiasi vertybės ir požiūris į tam tikrus dalykus. Nenorėjau leisti laiko tam, kas neteikia maksimalaus pasitenkinimo. Koks gali būt pasitenkinimas, kai visada dainuoji su fonograma?

Džiaugiuosi, kad vertybės keičiasi, o beždžioniukų diskotekos liko tik mokyklose ir žmonės renkasi kokybę.

Nemanau, kad kada nors dainuosiu, nebent duše, arba kai jau nežinosiu, kaip dar labiau galima išprotėti, – juokauja pašnekovė.

Intensyviai darbuojasi sporto salėje

Jau kurį laiką merginos aktyvumas pasireiškia intensyviu darbu sporto salėje ir jos artimiausias tikslas, susijęs su šia veikla – iniciatyva, motyvuojanti moteris sportui. Gintarė žada, drauge su savimi, kviesti moteris į nemokamas sporto treniruotes ir tokiu būdu leisti joms susipažinti su sportu bei parodyti, kad tos baimės, kurias jos įsivaizduoja, iš tiesų nėra tokios didelės.

-Kas liečia sportą, tai manau, kad tai yra mano arkliukas. Jei kažkas būtų pasakęs, jog taip intensyviai sportuosiu – būčiau nusijuokusi ir nepatikėjusi.

Sportą pamilau prieš gerus metus, nors sporto salėje lankydavausi labai dažnai, bet tai buvo tik mados klausimas.

Prieš metus pakeičiau savo gyvenimo būdą. Kartu pasikeitė požiūris, o svarbiausia – savijauta ir kūno formos.

Dažnai klausia: „Kas nutiko, kad atradai motyvaciją radikaliai pakeisti gyvenimo būdą?“ 

Visada sakau, kad niekas nepakeičia tavęs taip, kaip didelis noras. Mano noras buvo gražiai atrodyti ir pradėti save mylėti.

Airijoje mažai judėjo ir kaloringai maitinosi

Gyvendama Airijoje, priaugau nemažai svorio, nes mažai judėjau ir mano dienos racione buvo tik itin kaloringas maistas. Dažnai teisindavau save, bet pabodo, nes pati pradėjau nebetikėti savimi. Pamenu, kaip stebėjau vieną žinomą sportininkę ir su baltu pavydu svajojau taip atrodyti, tačiau neužteko valios kažką keisti, todėl toliau prieš miegą kimšau spurgas su saldainiais. 

Gintarė Mackelaitė sako, kad pasikeitus aplinkai pasikeitė ir pomėgiai.
Akivaizdūs kūno formų pokyčiai, kuriuos lėmė radikaliai pakeisto gyvenimo būdo rezultatai ir liejamas prakaitas sporto salėje.

Laikui bėgant pasikeitė aplinka, tad pasikeitė ir pomėgiai – susiformavo kiti tikslai.

Kai pabodo verkšlenti, susiėmiau ir nustebinau net pati save! Iš kur ta valia? Visi jos turi tiek, kiek nori turėti bei tiek, kiek tiki, jog turi. Jei sako negaliu – vadinasi tikrai negali, juk visi pasiekimai ir sėkmės priklauso nuo mūsų minčių, tai ką programuojame savo pasąmonėje. Ką sėjame į minčių lysvę, to ir sulaukiame gyvenime.

Niekada nebuvau pasiekusi tos ribos, kad galėčiau sakyti, jog turėjau viršsvorio, bet žmonės nesupranta – ne kilogramuose esmė, o tai kaip jaučiamės.

Kartais mažai gali būti daug. Nors per paskutinius metus numečiau tik 5 kg, bet įrodžiau, kad sportas ir balansas gali pakeisti kūno formas kardinaliai. Tad šiuo metu galiu drąsiai puikuotis, jog bendrame rezultate pamečiau visus 10 kg.

Viskas buvo daug paprasčiau, nei galvojau. Šiandien galiu pasakyti, kad tapkite sau motyvacija – tada pasieksite geriausių rezultatų.

Gintarė Mackelaitė įsitikinusi, kad sportiniai rūbai motyvuoja

Pašnekovė aplinkiniams dažnai kartoja, jog sportiniai rūbai motyvuoja intensyviau sportuoti, bet išgirsta atsakymą: „Kiek ilgai?“ Tuomet ji sako, jog pakankamai tiek, kad bent pradėtume sportuoti. Pirmąjį sportinį kostiumą mergina pasisiuvo pati. Tuomet gimė idėja sportinių drabužių siuvimo verslui ir šiuo metu ji yra sukūrusi savo prekės ženklą „Sport Code“ bei prekiauja sportiniais kostiumėliais.

Mergina teigia, kad gražūs ir patogūs sportiniai kostiumai motyvuoja lieti prakaitą sporto salėje. Kostiumas su „Sport Code“ prekybos ženklu.

Gintarė yra aktyvi „influencerė“ virtualioje erdvėje. Kaip ir dauguma pasaulio žmonių, viešai skelbia įvairius savo gyvenimo įvykius, kurie susiję su buitimi, darbu, pomėgiais, laisvalaikiu ir panašiomis veiklomis. Mergina šią veiklą nusprendė pradėti dėl to, kad kitus užkrėstų pozityviu mąstymu, siekiant geresnių gyvenimo kokybės rezultatų.

-Nesu nuomonės formuotoja. Pradėjau dalintis savo išgyvenimais bei patirtimi – taip susipažinau su tokiomis pačiomis moterimis, kaip ir aš. 

Bandau papasakoti, kaip pasiekti to, ko norite, kaip save labiau mylėti. Bandau nupiešti tokį viršelį, koks jis yra, o ne pompastišką ir tobulą. Nusibodo tas perdėtas tobulumas. Jaunimas stebėdamas dažnai mano, kad jų gyvenimas sumautas ar nuobodus. Noriu pakeisti požiūrį, parodyti, jog visos emocijos yra reikalingos ir nėra nieko gėdingo.

Mano motyvas – padėti moterims tikėti bei siekti, mylėti save, skirti sau daugiau laiko. Ne visas gyvenimas sukasi vien aplink vyrą ar vaikus. Labai dažnai moterys pamiršta apie svarbiausią žmogų – save. Kai išmoksti mylėti save, tada tinkamai išmoksti mylėti ir kitus.

Motyvas – motyvuoti sportuoti, pakeisti požiūrį į laikinas motyvacijas.

Dirba BetGames.TV platformoje

Ir tai dar ne viskas. Mergina turi pagrindinį darbą BetGames.TV platformoje. Šioje įmonėje dirba daugiau nei ketverius metus. Pati įmonė sparčiai plečiasi. Šiuo metu dirba daugiau nei 70 darbuotojų. Įmonės veikla – žaidimų transliacija. Gintarė labai džiaugiasi turėdama galimybę dirbti šaunioje komandoje ir akcentuoja tai, kad ši įmonė nuolatos ieško naujų veidų, tad kviečia prisijungti visus, kuriems būtų įdomi tokia veikla.

Pašnekovei vis dar nesvetimas kūrybos kelias. Ji turi sukūrusi Facebook‘o paskyrą „A.L.“, kurioje viešina savo kūrybos tekstus ir netgi yra pagalvojusi apie knygos išleidimą. Šiuo metu sudėtinga viską apglėbti, tačiau ateityje neatmeta tokios galimybės.

Gintarė Mackelaitė jaučia meilę sau.
Šiuo metu Gintarė jaučia meilę sau, džiaugiasi susikurto gero gyvenimo kokybe ir nepaliauja tobulinti kūno formų.

Manau, fenomenalumo sąvoka puikiai apibūdina šią asmenybę. Sunku patikėti, kaip vienas žmogus spėja aktyviai dalyvauti visose veiklose ir kartais net atrodo, kad tos veiklos gerokai skiriasi viena nuo kitos. Tačiau Gintarė atkerta, jog viskas priklauso nuo žmogaus norų. Jei labai stipriai kažko trokštame, tai viską galime. Įgyvendinę tam tikrus lūkesčius, dažniausiai stebimės net patys savimi. Šiuo metu pašnekovė gyvena sportinių drabužių verslo idėjomis, svajoja apie būsimas vedybas ir šeimos pagausėjimo planus.

Kalbino Odeta Bagdžiūnė
Nuotraukos iš asmeninio Gintarės albumo

Sending
Skaitytojų įvertinimas
2 (3 įvert.)
scroll to top
+