Komanda BOKŠTAS

Ramūs vakarai, siūbuojantys medžiai ir tyla gražu, bet nuobodu, tad pamatę ir išgirdę apie galimybę dalyvauti „Auksiniame prote“ Širvintose, nepraleidome šios galimybės. Kvietimą Facebook‘e, žinančiame visas pasaulio naujienas, užmatė komandos kapitonė Auksė, kuriai vis maža vietos ir traukia įdomūs iššūkiai.

Komandos pavadinimas tikslingas – dar esame bokšto apačioje, tačiau į žaidimą žiūrime kaip į galimybę sužinoti daugiau ir tapti „proto bokštais“.

Mūsų komanda – kaip futbolo kamuolys, kaskart spiriamas vis kitu kampu. Po pirmojo žaidimo pusė komandos narių atkrito, tad kapstėmės tarp aplinkinių pažįstamų, įkalbinėjome, atgaminome senus ryšius.

Vieną kartą susirenkame pažįstami, kitą kartą – ir šeimos nariai, tad taip ir sukamės. Bendrai apibūdinti visus BOKŠTO komandos narius būtų sudėtinga, nes esame labai skirtingi: viena karštakošė ir labai azartiška (kapitonė), kitas ramesnis, patylom pasufleruojantis atsakymą, trečias – garsiai galvojantis ir nuolat kalbėdamas randa atsakymą. Visi su savo subtilybėmis, o kai kurie – jau anksčiau dalyvavę kituose protmūšiuose. Komandos kapitonė dažniausiai visus įtraukia į karštą diskusiją ir ieško tinkamiausio atsakymo arba bent maždaug į teisingą pusę… Antradienio vakarai „Alkaname briedyje“ BOKŠTO žaidėjams labiausiai ir patinka dėl geros nuotaikos, kuri neapleidžia net tada, kai neatsako į klausimus, o pamatę, kokius atsakymus prašovė, gali gardžiai iš to pasijuokti.

Kol kas BOKŠTUI pirmasis žaidimo sezonas sunkus, bet mes mokomės ir tikime, jog pabaigoje nebūsime paskutiniai. Pagrindinis komandos tikslas – prikaupti žinių.

BOKŠTAS linkime tiek kitoms komandoms, tiek sau – užkopti žinių laiptais tiek, kiek siekia.

„Bokšto“ komanda

Sending
Skaitytojų įvertinimas
0 (0 įvert.)
scroll to top