Bagaslaviškio dienos centras džiaugiasi vaikų kelione į sostinę

Bagaslaviškio dienos centro vaikai greitai susidraugavo su šuneliu.

Nors buvo lietinga diena, bet tai nesutrukdė. Bagaslaviškio dienos centras savo vaikams padovanojo kelionę. Vaikai su puikia nuotaika keliavo į Vilnių, kur turėjo aplankyti VIX įmonę bei Valdovų rūmus. Šią nuostabią kelionę padėjo įgyvendinti organizacijos Save the Children Lithuania „Gebėkit vaikus“ projektinių veiklų specialistė Irena Andrijevskaja. Ji labai rūpinosi vaikais, detaliai suorganizavo išvyką: susitikimą su įmonės VIX atstovais, kelionę prie Katedros bei Valdovų rūmus.

Jau gerai vaikams pažįstamas vairuotojas Mantas, kuris niekad neatsisako padėti, saugiai atvežė į Vilnių. Čia vaikus su šypsena ir dideliu nuoširdumu pasitiko ponia Irena. Ji pabendravo su vaikais ir palydėjo į VIX įmonę.

Bagaslaviškio dienos centro vaikai buvo pavaišinti picomis

Įmonė užsiima kompiuterių programinės įrangos kūrimu. Vaikus pasitiko įmonės atstovė Martyna. Ji juos supažindino su labai draugiškais įmonės darbuotojais. Pirmiausiai vaikai buvo pavaišinti picomis, juk tai vienas iš mėgiamiausių vaikų patiekalų. Picų buvo tiek daug, įvairių rūšių ir dar tokios didelės, kad vaikai, net nežinojo, kuria pica pirmiausia pasivaišinti. Bet kiekvienas surado savo mėgstamiausią.

Vaikus labai pradžiugino vienos darbuotojos šuo, kuris palaikė jiems kompaniją (įmonės darbuotojams leidžiama į darbą atsivesti augintinius). Pasivaišinę, vaikai apžiūrėjo įmonę, susipažino su darbo ypatumais, laisvalaikio zonomis. Radomirui labiausiai patiko supynės. Gerardui didelį įspūdį paliko kompiuterių gausa. Vėliau vaikai buvo pakviesti į pristatymų salę. Bet prieš tai vaikų ir vėl laukė vaišės: vaisiai, daržovės, sausainiai, sultys. Įmonės darbuotoja Brigita pateikė pristatymą. Ji vaikams papasakojo apie įmonės veiklą, programuotojo darbą. Gal būt po šio pristatymo atsiras norinčių įgyti programuotojo specialybę.

Vėliau vaikai uždavė klausimus. Danieliui rūpėjo sužinoti, ar čia kuriami žaidimai, Amelijai, ar darbuotojai turi daug darbo, Veronikai – kokia kalba kuriamos programos. Dar buvo įvairių klausimų bei nuomonių. Laikas prabėgo labai greitai ir jau turėjome atsisveikinti. Bet… vaikų laukė dar viena staigmena. Kiekvienam vaikui buvo paruošta dovanėlė. Taip pat VIX įmonės darbuotojai vaikų dienos centrui padovanojo kompiuterių, mobilųjį telefoną, knygų, rūbų, žaislų… Laimingi, su naujom žiniom, privaišinti, su glėbiu dovanų, atsisveikinę su naujaisiais draugais vaikai išvyko prie Katedros.

Apsilankė Valdovų rūmuose

Čia vaikai apžiūrėjo Katedros aikštę, Katedrą ir nukeliavo į Valdovų rūmus. Valdovų rūmuose vaikus pasitiko gidas Eugenijus. Jis puikiai pravedė ekskursiją, įdomiai papasakojo apie Valdovų rūmus, Lietuvos istoriją. Vaikai įgijo daug naujų žinių. Visiems labai patiko. Amanda ir Ernesta vis stabtelėdavo prie ekspozicijų su papuošalais, berniukams patiko pasakojimai apie kardus ir kalavijus (gidas net leido juos palaikyti), Karolina, žiūrėdama į karūnas, klausinėjo, ar jos tikros… Ekskursijos pabaigą vainikavo miesto apžvalga iš aukščiausio rūmų taško. Čia kaip ant delno matėsi Gedimino pilis, Trijų Kryžių kalnas, vakarinis Vilnius. Vaikai eidami nuo vieno lango prie kito nenustojo aikčioti iš susižavėjimo. Bet laikas prabėgo labai greitai. Metas buvo atsisveikint. Atsisveikinant vaikai dar gavo dovanų – popierines karūnas. Visi pasijuto karaliais ir karalienėmis.

Laikas namo. Jau sutemo, bet nuotaika buvo puiki. Vaikai buvo laimingi. Lipdami į autobusą jie linksmai klegėjo, dalindamiesi įspūdžiais. Išvyka buvo nuostabi. Vaikai įgijo naujų žinių, įgūdžių, bendravimo patirties, susipažino su įdomiais žmonėmis, puikiai ir turiningai praleido laisvalaikį.

Bagaslaviškio dienos centras sako „Ačiū!“

Už šią nepakartojamą išvyką Bagaslaviškio dienos centras ir jį lankantys vaikai labai dėkoja organizacijos Save the Children Lithuania „Gebėkit vaikus“ projektinių veiklų specialistei Irenai Andrijevskajai, VIX įmonės darbuotojams, jų atstovėms Martynai ir Brigitai, vairuotojui Mantui, Bagaslaviškio vaikų dienos centro vadovei Nijolei Masiulienei.

Bagaslaviškio vaikų dienos centro informacija

Sending
Skaitytojų įvertinimas
5 (1 įvert.)
scroll to top