Sunkiai apgirtęs vairuotojas taranavo tvorą

Rugsėjo 6-12 d. įvykių suvestinė, parengta pagal gautą pirminę informaciją apie įvykius

Per savaitę Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Širvintų rajono policijos komisariate buvo pradėti 5 ikiteisminiai tyrimai, iš jų 2 – dėl vagysčių. Vienas asmuo buvo išvežtas į Vilniaus aps. VPK areštinę.

Rugsėjo 10 d. užregistruotas tarnybinis pranešimas, jog tądien apie 10 val. Družų k. 1980 m. gim. vyriškis vairavo automobilį „Opel Astra“ būdamas neblaivus, kai policijos pareigūnai tikrinimo metu nustatė, kad jo iškvėptame ore yra 3,03 prom. etilo alkoholio koncentracija.

Panašu, kad sunkiai apgirtusio vairuotojo kelionę nutraukė ne policijos pareigūnai. Anot Vilniaus aps. VPK informacijos, vyriškis nuvažiavo nuo kelio ir atsitrenkė į namo tvorą.

Savaitės pradžioje, rugsėjo 11-13 d., buvo vykdoma vairuotojų blaivumo, apsvaigimo nuo narkotinių ar kitų psichiką veikiančių medžiagų kontrolė. Kaip informuoja Širvintų policija, rajone išaiškinti trys neblaivūs dviratininkai, tai nutiko rugsėjo 12-ąją: Musninkuose protokolas surašytas neblaiviam (0,61 prom.) viršuliškiečiui, gim. 1972 m., Lapelių kaime – neblaiviam (0,74 prom.) vietos gyventojui, gim. 1964 m., o Antanaičių kaime – neblaiviam (0,57 prom.) vietos gyventojui, gim. 1970 m.).

Parengta pagal policijos pranešimus

Tai publikacijos anonsas. Visą straipsnį skaitykite rugsėjo 15 d. laikraščio numeryje.

Sending
Skaitytojų įvertinimas
0 (0 įvert.)
scroll to top