Sugyventinė lėkšte tvojo vyriškiui per galvą

Lapkričio 4-6 dienos

Per šias tris dienas į Širvintų rajono policijos komisariatą buvo pristatyti 2 asmenys.

Antradienį į policiją protokolui surašyti buvo atvežtas 1976 metais gimęs širvintiškis V.R. Jis Musninkų gatvėje neblaivus vairavo automobilį „Audi Coupe“. Kitą dieną namuose girta smurtavo 1967 metais gimusi Jauniūnų seniūnijos gyventoja D.P. Komisariate užregistruotas jos sugyventinio J.G. pareiškimas, kad, būdama girta, ji konflikto metu su lėkšte trenkė per galvą ir kairę ausį, taip pareiškėjui sukeldama fizinį skausmą. Smurtautoja buvo išvežta į Ukmergės areštinę.

Patrulių būrio pareigūnai išaiškino 3 administracinės teisės pažeidėjus.

Be minėto širvintiškio, neblaivus prie vairo įkliuvo ir 1972 metais gimęs Musninkų seniūnijos gyventojas A.M. Jis Viršuliškių kaime neblaivus vairavo dviratį.

Pirmadienį Komisariate užregistruotas UAB „Utenos melioracija“ direktoriaus V.K. pareiškimas, kad tos dienos rytą buvo pastebėta, jog Kernavėje iš įmonės ekskavatoriaus KOBELCO SK 260LC pagrobta 100 litrų dyzelinio kuro. Padaryta 398,82 Lt materialinė žala.

Įdomu, kur uteniškiai taip pigiai perka dyzelinį kurą?

Tą pačią dieną užregistruotas pareiškimas, kad lapkričio 1-osios popietę, peržiūrint filmuotą vaizdo medžiagą, buvo išsiaiškinta, kad parduotuvėje „Norfa“ įvykdyta vagystė.

Taip pat užregistruotas rajono gyv. M.G. pareiškimas, kad tądien po pietų kaimynas V.C. su dukra ir anūke iš chuliganiškų paskatų išvertė dalį tvoros.

Antradienį policija sulaukė Kernavės seniūnijos gyv. E.A. pranešimo, kad, tvarkant namą, pastogėje rado dvivamzdį medžioklinį šautuvą.

Lapkričio 6 dieną buvo užregistruotas tarnybinis pranešimas, kad 1987 metais gim. Širvintų gyv. E.B. grasino nužudyti 1982 metais gim. Gelvonų seniūnijos gyv. L.U.

Parengta pagal Širvintų RPK pranešimus

Sending
Skaitytojų įvertinimas
0 (0 įvert.)
scroll to top
+