Širvintose duris atveria reikalinga ir laukta „Saugaus eismo“ klasė!

Startavus rudeniui ir į mokyklas sugrįžus pėstiems bei ratuotiems mokiniams, Savivaldybei skyrus 3000 Eur lėšų, Širvintose duris atveria reikalinga ir laukta „Saugaus eismo“ klasė!

Rugsėjo 7 d. vyko simbolinis atidarymas bei pirmoji pamoka, kurioje dalyvavo mažiausi mokinukai – Pradinės mokyklos pirmokai.

Pasveikinti ir pasidžiaugti šiuo gražiu įvykiu atvyko Širvintų r. savivaldybės merė Živilė Pinskuvienė, vicemerė Janina Pažusienė, Tarybos narys Romas Zibalas, Švietimo ir kultūros skyriaus vedėja Rasa Kralikevičienė, Širvintų r. policijos komisariato viršininkas Sigitas Urbonas drauge su kitais pareigūnais, „Atžalyno“ progimnazijos direktorė Jūratė Stankevičienė, technologijų mokytojas Kęstutis Misiūnas, pirmokų mokytojos ir kiti.

Šviečiamoji veikla saugaus eismo klausimais.

Eismo dalyvio (pėsčiojo, keleivio, vairuotojo) saugaus eismo kompetencijų ugdymas ir plėtojimas.

Kitų mokyklose aktualių problemų prevencija: smurto, patyčių, sukčiavimo, vagysčių ir kt.

Savivaldybės vadovės įteikė visiems pirmosios pamokos mokiniams atšvaitus – būtiną saugaus eismo priemonę, padėkas, skirtas „Saugaus eismo“ klasėje dirbsiančioms Širvintų r. policijos komisariato bendruomenės pareigūnėms Gintai Čepienei ir Olesiai Fedotovai, pabrėžė, kad svarbiausias bendro darbo rezultatas yra žmonių, vaikų saugumas, kuriamas sudarant galimybes nuo mažens mokytis ir gilinti saugaus elgesio kelyje žinias.

„Vaikų saugumas – svarbiausia. O pamačius taip susidomėjusių pirmokėlių akis, supranti, kad padarytas tikrai reikalingas darbas. Nuoširdžiai dėkoju buvusiam Vilniaus apskrities policijos viršininkui Sauliui Gagui, jo pavaduotojui Mindaugui Puskunigiui, nes būtent jie vieno iš susitikimų metu pasiūlė Širvintų r. savivaldybėje įsteigti tokią klasę, turinčią didelę prevencinę svarbą. Ačiū „Atžalyno“ progimnazijai, skyrusiai reikiamas patalpas, ir Širvintų policijos pareigūnėms, kurių darbas šioje klasėje bus labai svarbus ir reikalingas. Belieka paskatinti tėvelius, mokytojus, auklėtojus nepatingėti ir atvesti savo mažuosius!“, – džiaugiasi Savivaldybės merė.

Kadangi „Saugaus eismo“ klasė jau atidaryta, labai kviečiame visas Širvintų rajono mokyklas, darželius, bendruomenes, nevyriausybines organizacijas naudotis sudarytomis galimybėmis ir registruotis į reikalingus bei naudingus užsiėmimus.

Išankstinė registracija į „Saugaus eismo klasę“ tel. 8 663 02 834, 8 700 60524, el. p. olesia.fedotova@policija.lt (Vilniaus apskr. VPK Širvintų r. PK vyriausioji tyrėja O. Fedotova) arba tel. 8 687 24 154 (tyrėja G. Čepienė).

Sending
Skaitytojų įvertinimas
5 (2 įvert.)
scroll to top