Rastas galimai iš balkono iškritusio širvintiškio kūnas

Vasario 1-7 d. įvykių suvestinė, parengta pagal gautą pirminę informaciją apie įvykius

Per savaitę Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Širvintų rajono policijos komisariate buvo pradėti 4 ikiteisminiai tyrimai, iš jų 2 – dėl fizinio skausmo sukėlimo ar nežymus sveikatos sutrikdymo. Buvo sulaikytas 1 asmuo.

Vasario 3 d. policijoje buvo užregistruotas tarnybinis pranešimas, kad tądien apie 8.23 val. Širvintose šalia daugiabučio namo ant žemės rastas galimai iš savo buto balkono iškritusio vyro, gimusio 1946 metais, kūnas su matomomis hematomomis nugaroje.

Pradėtas ikiteisminis tyrimas mirties priežasčiai nustatyti.

Siekiant stiprinti eismo saugumą Širvintų rajone, vasario 6 dieną nuo 6.00 iki 8.00 val. Beržės kaime, kelyje Širvintos-Rimučiai-Kernavė-Dūkštos, Širvintų rajono policijos komisariato pareigūnai vykdė tikslinę policinę-prevencinę priemonę, skirtą transporto priemonių vairuotojų blaivumo (apsvaigimo nuo alkoholio ir (ar) psichotropinių medžiagų) kontrolei. Tuo pačiu siekta prisidėti prie vairuotojų sąmoningumo didinimo.

Reido metu per dvi valandas buvo patikrinti 137 transporto priemonių vairuotojai. tarp jų nustatyti 3 neblaivūs vairuotojai, jiems surašyti administracinių nusižengimų protokolai. Taip pat nustatytas vairuotojas, vartojęs alkoholio (0,35 prom.), tačiau neviršijęs leistinos 0,4 promilės normos.

Parengta pagal policijos pranešimus

Tai publikacijos anonsas. Visą straipsnį skaitykite vasario 10 d. laikraščio numeryje.

Sending
Skaitytojų įvertinimas
0 (0 įvert.)
scroll to top