Policininkai nesusigundė 3 buteliais degtinės

Spalio 20-23 dienos

Per „rinkiminį savaitgalį“ Širvintų rajono policijos komisariatas išaiškino 23 administracinės teisės pažeidėjus, 19 jų pažeidė Kelių eismo taisykles. Tarp pažeidėjų buvo ir neblaivių vairuotojų: spalio 20 dieną Širvintų seniūnijoje dviratį neblaivūs vairavo 1947 metais gimęs vietos gyventojas. Netrukus buvo užregistruotas tarnybinis pranešimas, kad šis vyras ne tik vairavo dviratį neblaivus, bet ir siekdamas išvengti administracinės atsakomybės tyrėjui ir patruliui pasiūlė kyšį – tris butelius degtinės.

Kaip apie šį įvykį informuoja Policijos departamentas, tai nutiko apie 15 val. Akmenių kaime. Pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl papirkimo.

Spalio 21 dieną Jauniūnų seniūnijoje 1958 metais gimęs vietos gyventojas neblaivus vadeliojo arklį, o Širvintų seniūnijoje 1989 metais gimęs vietos gyventojas neblaivus ir neturėdamas vairuotojo pažymėjimo vairavo automobilį NISSAN PRIMERA. Sekmadienį Gelvonų seniūnijoje 1971 metais gimęs vietos gyventojas neblaivus ir neturėdamas teisės vairavo automobilį FORD FOCUS.

Atrodo, rinkimai ramiai nepraėjo: spalio 21 dieną buvo gautas vienos politinės partijos Širvintų skyriaus atstovės pareiškimas apie tai, kad yra vykdoma provokacija prieš jų partiją. Kitą dieną buvo gautas rinkimų stebėtojos skundas dėl galimai daromų rinkimų pažeidimų.

Spalio 20 dieną policijoje užregistruotas tarnybinis pranešimas, kad spalio 8 dieną buvo gautas 1982 metais gimusio Širvintų seniūnijos gyventojo skundas, jog išvakarėse pastebėjo, kad yra sulaužytas medinis namo lango rėmas ir katilinės durų medinis rėmas. Žala – 700 Eur.

Savaitgalį užregistruotas tarnybinis pranešimas, kad Zibalų seniūnijoje 1968 metais gimusi moteris lovoje rado mirusį sugyventinį, gimusį 1972 metais.

Parengta pagal Širvintų RPK pranešimus

Sending
Skaitytojų įvertinimas
0 (0 įvert.)
scroll to top
error: Kopijuoti negražu!
+