Narkomanas pretendavo tapti žemės ūkio viceministru!

Žemės ūkio viceministro posto siekęs Modestas Čimbaras ir pripučiama jo draugė. diena.lt koliažas

Kaip informuoja portalas ALFA, Vilniaus miesto apylinkės teismas pagal laidavimą atleido nuo baudžiamosios atsakomybės buvusio Seimo nario Petro Čimbaro sūnų Modestą Čimbarą, kuris 2019 metais buvo minimas tarp kandidatų tapti žemės ūkio ministru. Tada žiniasklaida įžvelgė, kad Socialdemokratų darbo frakcijoje dirbęs Petras Čimbaras, į Seimą išrinktas Širvintų-Molėtų rinkimų apygardoje, proteguoja sūnų į šias pareigas. Pats Seimo narys manė, kad sūnus tam turi kompetencijos, o tai, kad yra jaunas – ne kliūtis. Tiesiog Lietuvoje postus uzurpavę seni vilkai neleidžia jaunimui pasireikšti

Kai viešumoje pasirodė nuotraukos, kuriose būsimasis viceministras pozuoja su alkoholiniais gėrimais ir pripučiamu sekso lėle, buvo nutarta, kad Čimbarų atžala neatitinka reputacijai keliamų reikalavimų. Galimai dėl to įsižeidęs, Petras Čimbaras parskrido atgal pas „darbiečius“ ir patekti į Seimą bandė su šia partija, tačiau nesėkmingai. Nuo jo nusigręžė ne tik molėtiškiai, bet ir prieš tai palaikę širvintiškiai. Nepadėjo ir tai, kad sau į padėjėjus pasitelkė išsišokimais garsėjantį Širvintų rajono savivaldybės tarybos narį Alfredą Astiką.

Dabar pranešta, kad Modestas Čimbaras 2020 metų liepos 25-osios naktį teisėsaugai įkliuvo su narkotikais Vilniaus naktiniame klube „Kablys“.

Prieš kelias dienas, gruodžio 16 dieną šioje byloje paskelbtas verdiktas, o kartu su Modestu Čimbaru prieš teismą stojo ir jo draugas, kuriam buvo pareikšti kaltinimai dėl narkotinių medžiagų platinimo. Pats čimbariokas kaltintas jomis disponavęs.

„Giedrius N. turėjo apie 0,2 gramo psichotropinės medžiagos MDMA, kurios trečdalį buvo palikęs namuose, o maždaug 0,143 gramo atsinešė į naktinį klubą ir maždaug 0,073 gramo davė M. Čimbarui. Kadangi tuo metu klube padėtį akylai stebėjo pareigūnai, moterų tualete kartu lankęsi ir psichotropinėmis medžiagomis dalijęsi vaikinai operatyviai buvo sučiupti vos išėję iš tualeto. M. Čimbaro turėtą pusę tabletės narkotinių medžiagų pareigūnai vėliau rado tarnybiniame automobilyje. Pats M. Čimbaras teigė, kad neturėjo ketinimų jos išmesti, tabletės dalis iškrito netyčia, suimtuosius vežant į komisariatą. Abu vyrai kaltę pripažino,“ – rašo portalas ALFA.

Kaip rašoma, Modestas Čimbaras pripažino, kad iš pažįstamo naktinio klubo moterų tualete išties gavo tabletę „ratų“, pusę jos suvartojo, kitą pusę įsidėjo į kišenę. „Vaikinas teigė, kad alkoholį ir narkotikus vartoja labai retai, tačiau žinojo, ką bando, nes ir anksčiau buvo eksperimentavęs su narkotinėmis medžiagomis. Tačiau dieną po sulaikymo M. Čimbaras tyrėjams pasakojo, kad psichotropines medžiagas vartoja apie 2-3 metus (taigi – nuo 2017-2018 metų, – sirvinta.net past.), nors vartoja retai – apie kartą per mėnesį, po pusę tabletės „ratų“, o narkotinių medžiagų įsigyja iš asmenų, kuriuos randa naudodamasis mobiliąja programėle „Wickrme“.

Taigi iš šių faktų akivaizdu, kad jau pretenduodamas į viceministrus Modestas Čimbaras jau buvo įnikęs į narkotikus ir bent kartą per mėnesį galbūt net viceministro kabinete būtų kėlęs sau nuotaiką, o paskui su pripučiama lėle kėlęsis ne tik nuotaiką.

Beje, tuo metu kai buvo atliekamas tyrimas dėl sūnui inkriminuojamo disponavimo narkotinėmis medžiagomis, Petras Čimbaras varžėsi dėl vietos Seime.

M. Čimbaras nuo baudžiamosios atsakomybės buvo atleistas pagal laidavimą perduodant tėvo globai, kurio netrukus po rinkimų pasigedo Molėtų žiniasklaida. Kaip pastebėjo vietos laikraštis, iki tol buvęs aktyvus, jis prašapo lyg į vandenį ir nesirodo viešumoje

Na, o šioje byloje, anot teisėjo Ovidijaus Ramanausko, „vaikinas dar labai jauno amžiaus, jo vertybės dar formuojasi, padarytas nusikaltimas buvo spontaniškas ir neapgalvotas, tad galima tikėtis, jog brandaus amžiaus tėvas galės sūnų atvesti į protą“. Nuo baudžiamosios atsakomybės atleistam vaikinui teismas taip pat nurodė grąžinti 2 tūkst. eurų užstatą, kuris buvo sumokėtas dieną po sulaikymo M. Čimbarą paleidus į laisvę.

Įdomu, kuo ves tėvas sūnų į protą?

Sending
Skaitytojų įvertinimas
5 (2 įvert.)
scroll to top