Miesto svečias norėjo komunalininkų pasiteirauti, kurgi tas tualetas?

Šiek tiek daugiau nei per du dešimtmečius net penkiolika kartų Kėdainių, Biržų, Tauragės, Panevėžio, Vilniaus, Molėtų, Rokiškio ir net Latvijos Jekabpilio apylinkės teismuose už įvairias vagystes teistas panevėžietis Mindaugas J. savo žemėlapyje jau gali įsmeigti vėliavėlę ir ties Širvintomis. Prieš didžiąsias metų šventes, 2016-ųjų gruodžio 14-ąją, Širvintų rajono apylinkės teismas Mindaugui J. skyrė galutinę 6 mėnesių laisvės atėmimo bausmę, kurią vyrui teks atlikti pataisos namuose. Šie panevėžiečiui, tikėtina, vis dėlto nėra joks baubas, mat per visą savo nuteistojo karjerą Mindaugas J. tik kartą išgirdo, kad jam skiriama bauda. Visus kitus kartus, nuo šiol – net keturiolika sykių, teisiamajam buvo skiriamos trumpesnės ar ilgesnės laisvės atėmimo bausmės pataisos namuose. Galima sakyti, tai tikrai neeilinis atvejis Lietuvos teisėtvarkoje.

Mindaugas J. Širvintose „uodegą įmerkė“ 2016 metų balandžio 21 dieną. Tądien policijoje buvo užregistruotas 1963 metais gimusios moters pareiškimas, kad vienoje Širvintų uždarųjų akcinių bendrovių iš neužrakinto kabineto dingo jos piniginė, kurioje buvo 185 Eur, asmens tapatybės kortelė, trys banko mokėjimo kortelės. Vėliau iš sutuoktinio sąskaitos bankomate buvo paimta 190 Eur. Moteris patirtą žalą įvertino 405 Eur.

Dabar galima patikslinti, kad ši vagystė buvo įvykdyta UAB „Širvintų komunalinis ūkis“ patalpose, o pinigai paimti iš vieno bankomato … Panevėžyje.

Aiškinantis šį nusikaltimą, siūlo galas policijos pareigūnus vis dėlto atvedė prie Mindaugo J. Šis, nors ir neneigė apsivogęs Širvintose, papasakojo palyginti painią istoriją, kuri galėtų pretenduoti konkursui „Neįtikėtinos vieno nusikaltimo aplinkybės“. Taigi Mindaugas J. paporino, jog 2016 metų balandžio 21-ąją jis važiavo autobusu iš Vilniaus į Panevėžį. Autobusas sustojo Širvintose. Kadangi norėjo greitai kažko nusipirkti, keliauninkas išlipo iš autobuso. Nuėjęs iki parduotuvės, nusipirko kažko užvalgyti, tik štai grįžęs į stotį pastebėjo, kad jo autobusas jau „tiu-tiu“ – išvažiuoja. Įlipti nespėjęs vyras liko Širvintose. Palaukęs dar ir nukabinęs nosį, jog kitas autobusas į Panevėžį greitai neatvažiuoja, Mindaugas J. nusprendė pasivaikščioti po Širvintas. Eidamas pėsčiųjų taku jis kitoje kelio pusėje pastebėjo pastatą, o priėjęs prie jo pamatė, kad tai – Širvintų komunalinis ūkis. Sako, kad į patalpas eidamas „tikslo kažką pagrobti“ neturėjo, tiesiog ėjo kažko paklausti, gal – „kur tualetas?“. Taip atvykėlis užlipo į antrąjį pastato aukštą ir užėjo į vieną iš kabinetų. Jo durys buvo praviros, bet žmonių nebuvo. Kabinete pamatė moterišką rankinę. Kadangi žmonių nebuvo, Mindaugas J. susigundė patikrinti, kas joje yra gero, ir taip atrado piniginę, kurią, aišku, paėmė ir užsikišo už savo striukės. Patenkinęs smalsumą, vyras iš karto išėjo iš kabineto ir paties pastato. Nenorėdamas dar kartą pavėluoti į autobusą, niekur nebevaikščiojo ir nuskubėjo į stotį, kur jau laukė autobusas. Bilietą į Panevėžį pirko už „savus pinigus“, tačiau ten, prie vieno iš prekybos centrų, ištuštino piniginėje rastos vienos kortelės sąskaitą.

Tai, kad dingo piniginė, širvintiškė susigriebė darbo dienos pabaigoje. Prisijungusi prie elektroninės bankininkystės ji pastebėjo, kad ką tik Panevėžyje buvo ištuštinta sutuoktinio sąskaita.

Miške neberado 5 medžių…

Sausio 12-15 dienos

Policija praneša išaiškinusi 11 asmenų, pažeidusių Administracinių nusižengimų kodeksą. Sausio 14 dieną Širvintose automobilį „Chevrolet“ neblaivus vairavo 1972 metais gimęs Zibalų seniūnijos gyventojas, o kitą dieną Musninkų seniūnijoje neblaivus automobilį „Nissan“ – 1978 metais gimęs vietos gyventojas.

Policija gavo 19 skundų, pareiškimų, pranešimų. Apie kai kuriuos informuoja plačiau. Sausio 12 dieną buvo gautas 1986 metais gimusio kauniečio pareiškimas, kad jo močiutės miške, kuris yra mūsų rajone, nupjauti penki medžiai. Sausio 14 dieną buvo gautas 1996 metais gimusio širvintiškio pareiškimas, kad namuose 1998 metais gimęs brolis kumščiu trenkė į veidą, taip sukeldamas fizinį skausmą. Įtariamasis buvo pristatytas į policiją.

Parengta pagal Širvintų RPK pranešimus

Sending
Skaitytojų įvertinimas
0 (0 įvert.)
scroll to top
error: Kopijuoti negražu!
+