Karšta naujiena: Prie vairo – teisės vairuoti neturintis dukart teistas Darbo partijos kandidatas

„Širvintų kraštą“ pasiekė gyventojų signalas, kad policija sustabdė transporto priemonę, kurią neblaivus ir neturėdamas teisės vairavo Darbo partijos kandidatas į Širvintų rajono tarybą Milgedas Aleksandravičius.

Kaip redakcijai patvirtino Policijos departamento prie VRM Komunikacijos skyriaus vedėjas Ramūnas Matonis, toks faktas užfiksuotas Bagaslaviškyje. Pasak pareigūno, mūsų minimas asmuo buvo nušalintas nuo vairavimo, kadangi neturėjo teisės vairuoti transporto priemonės.

Policijos departamento Komunikacijos skyriaus vadovas nepatvirtino žinios, kad kandidatas vairavo neblaivus. Galbūt tai susiję su kandidato turima neliečiamybe?

Už šmeižtą teisto Alfredo Astiko vedamame Darbo partijos sąraše kandidatuojantis Milgedas Aleksandravičius yra teistas už turto prievartavimą ir pasipriešinimą policijos pareigūnams.

Kaip apie 15 val. „Širvintų kraštui“ teigė Ramūnas Matonis, Vilniaus apskrityje Širvintų ir Trakų rajonai išsiskiria pranešimų apie galimus rinkimų tvarkos pažeidimus gausa. Komunikacijos skyriaus vadovas atsisakė sukonkretinti, kokios partijos ar kandidatai kaltinami galimai pažeidžiantys nustatytą tvarką, tačiau teigė, kad pranešimuose iš Širvintų rajono teigiama apie rinkimų tvarkos užtikrinimo ir pavežėjimo pažeidimus, galimai dalijamas dovanas, rinkėjų papirkimą jiems siūlant balsuoti už „bambalius“, neleistiną agitaciją, prie vienos iš parduotuvių organizuojamą pavežėjimą balsuoti ir pan. atvejus.

ŠK

Sending
Skaitytojų įvertinimas
0 (0 įvert.)

4 Atsakymai į “Karšta naujiena: Prie vairo – teisės vairuoti neturintis dukart teistas Darbo partijos kandidatas”

 1. Ecoservice parašė:

  šiukšlius eilinį kartą prisišiukšlino

 2. .as parašė:

  Jai tai būtų galimai dp arba galimai atliekų partija tai manau jo

 3. Klausimas parašė:

  Na teoriskai. jeigu toks kandidatas guletu ant sventoriaus be kelnių girtas apsivares iki pazastu o versis apziojes zystu tai toks kandidatas irgi butu policijos nelieciamas???

 4. o ka tai gali nustebinti?? parašė:

  nieka. tokia xebra.

Comments are closed.

scroll to top
+