Karšta naujiena: Apvirtusiame automobilyje – pistoleto dėklas be pistoleto ir policijos uniformos dalys?

Kaimynų kaimo ribose apvirto automobilis BMW.

Birželio 17-osios pavakarę „Širvintų kraštas“ sulaukė skaitytojo skambučio. Važiuodamas nuo Bartkuškio Musninkų link, jis tapo eismo įvykio liudininku.

-Maždaug ties Kaimynų kaimu, gal kiek į Viršuliškių pusę, važiuodami pastebėjome, kad žmonės dairosi į šalikelę. Žvilgtelėję nuo kelio į žemiau esantį miškelį pastebėjome apvirtusį tamsios spalvos automobilį. Sunku pasakyti, kada ir kaip jis ten atsidūrė, nes paties eismo įvykio nematėme, bet toptelėjo, kad neseniai. Dar pamanėme, kad gali būti prispaustų žmonių. Kartu su kitais apžiūrėjome aukštyn ratais apvirtusį automobilį, tačiau žmonių ten nepastebėjome. Kaip supratome, nebuvo ir važiavusiųjų tuo automobiliu – jie iš įvykio vietos greičiausiai pasišalino. Iš kitų žmonių sužinojome, kad, apžiūrėdami automobilį, jie salone rado policininko liemenę, pistoleto dėklą, uniforminę kepurę su užrašu „Policija“, dar kažkokią ekipuotės detalę… Gal tai kokie nusikaltėliai, apsimesdami pareigūnais, lėkė ir atsidūrė šalikelėje, pagalvojome, – sakė skaitytojas.

Netrukus į įvykio vietą traktoriumi atvažiavo keli žmonės, matėsi, kad vienam, jaunesniam, nubrozdinta galva. Apvirtusį automobilį apžiūrinėję žmonės suprato, kad jie atvažiavo ištraukti to automobilio iš miško, o vienas jų yra to automobilio savininkas ar vairuotojas, gal net policininkas, kurio daiktus rado automobilyje.

-Jis mums sakė nevairavęs to automobilio, tačiau mes tuo nepatikėjome. Apie eismo įvykį informavome Bendrąjį pagalbos centrą, palaukėme, kol atvažiavo policininkai. Jiems pasakėme, ką matėme, ir pareikalavome, kad į įvykį nebūtų pažiūrėta pro pirštus. Juk apie policininkus kartais sakoma prisimenant, kad ir varnas varnui akies nekerta. Pasakėme, tegul kviečia labaratoriją iš Vilniaus, kruopščiai apžiūri automobilį ir nustato, kas jį vairavo, tegul išsiaiškina, ar vyrai blaivūs, nes mums kilo įtarimas, kad ir tas prisistatęs vyras, ir traktorininkai galimai yra neblaivūs. Jei laksto ir vartosi automobiliu, kuriame yra policijos ekipuotės, net pistoleto dėklas, kur garantija, kad besiversdami pakelės krūmuose nepametė ir paties pistoleto? – retoriškai svarstė rajono gyventojas.

„Širvintų krašto“ žiniomis, galimas dalykas, kad apvirtusį automobilį išties galėjo vairuoti policijos pareigūnas. Spėjama, kad automobilio lygiame kelyje galėjo nesuvaldyti ukmergiškis. Ar čia kaltas greitis, ar alkoholis, o gal viena, ir kita – parodys tyrimas. Kol kas aišku tik tai, kad iš automobilio liko tik metalo laužo krūva.

Kaip antradienį pranešė Kelių policijos tarnyba, birželio 17 d. apie 18.08 val. Širvintų rajone, nuo kelio Jauniūnėliai–Musninkai nuvažiavo ir griovyje ant stogo apvirto automobilis „BMW 525D“. Šalia automobilio buvo neblaivus ir nesunkiai nukentėjęs 23 metų vaikinas. Pirminiais duomenimis, automobilį vairavo 42 metų moteris.

Gintaras Bielskis

     

Jau veikia ŠIRVINTŲ KRAŠTO skelbimų lentos. Jomis naudotis gali tiek užsiregistravę lankytojai, tiek Svečiai. Registruotiems vartotojams - daugiau galimybių. Jau įdiegta galimybė į serverį įkelti savo nuotraukas prie dedamų skelbimų. Apie pastebėtas klaidas rašykite Administratoriui: gintaras@sirvinta.net . Ačiū, kad naudojatės Skelbimų lentomis!

Kiti straipsniai:

Paleistas iš pataisos namų neištvėrė nenusikaltęs nė 4 dienų

Širvintų teismo rūmų naikintojams – rajono merės Živilės Pinskuvienės barikados

Degė atliekos. Ugniagesiai pavojaus neįžvelgia

Karšta naujiena: Vileikiškiuose sunkvežimis pervažiavo moteriškei galvą

Informacija iš naujausio numerio: Degė atliekos. Ugniagesiai pavojaus neįžvelgia

Karšta naujiena: Magistralėje susidūrė automobiliai

Nors tiesioginių įrodymų nėra, teismas nusprendė, kad kas nors kitas pasmaugti negalėjo

Kokia „natūra“ už savo mintis susimoka Šimonėlis, Mateika, Sarpauskas ir kiti opozicijos nariai?

Karšta naujiena: Apvirtusiame automobilyje – pistoleto dėklas be pistoleto ir policijos uniformos dalys?

Smiginis – nuėmęs stresą, nuovargį, pakėlęs nuotaiką

Kai šuo protingesnis už 29 kartus administracine tvarka baustą šeimininką…

Į vestuves – vienomis trumpikėmis ir su kirviu rankoje

Bylai pasiekus teismą, pirkėjas staiga prisiminė, kad alkoholį ne pirko, o skolinosi

Būkim patriotiški!

Kol kas kanapių auginimas vazonuose atneša pajamų ir … finansinių nuostolių

„Širvintų koldūnų vadybininkas“ būsimą autoserviso savininką maustė lyg kūdikį

Sukčius apgautus pirkėjus net nuramindavo prisipažindamas, kad juos apgavo ir dabar sėdi Lukiškėse

Širvintų policijos komisariate – naujas viršininkas

„Nacionaliniai girtavimo ypatumai“ Širvintų rajone

Ar bus pareikalauta, kad Jasiukevičius ir Davidavičienė iš savo kišenės atlygintų žalą rajono biudžetui?!

Leido nuteistajam užsidirbti, kad šis turėtų iš ko mokėti

Nusikalstamų veikų mažiau, bet vagysčių daugėja

Kovo 7-14 d. policijos užregistruotų įvykių suvestinė: Įtaria padegimus

Mėgėjai lėkti į Vilnių su vėjeliu atleis greičio pedalą dar šiais metais

Policininkai trukdė aplenkti jų automobilį, o paskui dar ir nubaudė už tariamą Kelių eismo taisyklių pažeidimą

Paieška
Įveskite paieškos raktažodį:

Apklausa
Nuorodos