Karšta naujiena: Apvirtusiame automobilyje – pistoleto dėklas be pistoleto ir policijos uniformos dalys?

Kaimynų kaimo ribose apvirto automobilis BMW.

Birželio 17-osios pavakarę „Širvintų kraštas“ sulaukė skaitytojo skambučio. Važiuodamas nuo Bartkuškio Musninkų link, jis tapo eismo įvykio liudininku.

-Maždaug ties Kaimynų kaimu, gal kiek į Viršuliškių pusę, važiuodami pastebėjome, kad žmonės dairosi į šalikelę. Žvilgtelėję nuo kelio į žemiau esantį miškelį pastebėjome apvirtusį tamsios spalvos automobilį. Sunku pasakyti, kada ir kaip jis ten atsidūrė, nes paties eismo įvykio nematėme, bet toptelėjo, kad neseniai. Dar pamanėme, kad gali būti prispaustų žmonių. Kartu su kitais apžiūrėjome aukštyn ratais apvirtusį automobilį, tačiau žmonių ten nepastebėjome. Kaip supratome, nebuvo ir važiavusiųjų tuo automobiliu – jie iš įvykio vietos greičiausiai pasišalino. Iš kitų žmonių sužinojome, kad, apžiūrėdami automobilį, jie salone rado policininko liemenę, pistoleto dėklą, uniforminę kepurę su užrašu „Policija“, dar kažkokią ekipuotės detalę… Gal tai kokie nusikaltėliai, apsimesdami pareigūnais, lėkė ir atsidūrė šalikelėje, pagalvojome, – sakė skaitytojas.

Netrukus į įvykio vietą traktoriumi atvažiavo keli žmonės, matėsi, kad vienam, jaunesniam, nubrozdinta galva. Apvirtusį automobilį apžiūrinėję žmonės suprato, kad jie atvažiavo ištraukti to automobilio iš miško, o vienas jų yra to automobilio savininkas ar vairuotojas, gal net policininkas, kurio daiktus rado automobilyje.

-Jis mums sakė nevairavęs to automobilio, tačiau mes tuo nepatikėjome. Apie eismo įvykį informavome Bendrąjį pagalbos centrą, palaukėme, kol atvažiavo policininkai. Jiems pasakėme, ką matėme, ir pareikalavome, kad į įvykį nebūtų pažiūrėta pro pirštus. Juk apie policininkus kartais sakoma prisimenant, kad ir varnas varnui akies nekerta. Pasakėme, tegul kviečia labaratoriją iš Vilniaus, kruopščiai apžiūri automobilį ir nustato, kas jį vairavo, tegul išsiaiškina, ar vyrai blaivūs, nes mums kilo įtarimas, kad ir tas prisistatęs vyras, ir traktorininkai galimai yra neblaivūs. Jei laksto ir vartosi automobiliu, kuriame yra policijos ekipuotės, net pistoleto dėklas, kur garantija, kad besiversdami pakelės krūmuose nepametė ir paties pistoleto? – retoriškai svarstė rajono gyventojas.

„Širvintų krašto“ žiniomis, galimas dalykas, kad apvirtusį automobilį išties galėjo vairuoti policijos pareigūnas. Spėjama, kad automobilio lygiame kelyje galėjo nesuvaldyti ukmergiškis. Ar čia kaltas greitis, ar alkoholis, o gal viena, ir kita – parodys tyrimas. Kol kas aišku tik tai, kad iš automobilio liko tik metalo laužo krūva.

Kaip antradienį pranešė Kelių policijos tarnyba, birželio 17 d. apie 18.08 val. Širvintų rajone, nuo kelio Jauniūnėliai–Musninkai nuvažiavo ir griovyje ant stogo apvirto automobilis „BMW 525D“. Šalia automobilio buvo neblaivus ir nesunkiai nukentėjęs 23 metų vaikinas. Pirminiais duomenimis, automobilį vairavo 42 metų moteris.

Gintaras Bielskis

Sending
Skaitytojų įvertinimas
0 (0 įvert.)
scroll to top
+