Įvykis: Penkeri metai be aukų. Ir štai…

Gaisras Gelvonuose

Gaisras Gelvonuose

Kaip informuoja Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamentas, balandžio 15 dieną, sekmadienį, ugniagesiai gavo pranešimą, kad atvirąja liepsna dega medinis vieno aukšto trijų butų gyvenamasis namas Gelvonuose, Mančiušėnų gatvėje. Užgesinus gaisrą, viename kambarių rastas smarkiai apdegęs žuvusio žmogaus kūnas.

Pirminiais duomenimis, žuvo 1952 metais gimęs šio namo gyventojas. Pradėtas ikiteisminis tyrimas mirties priežasčiai nustatyti. Nuo ko kilo gaisras, aiškinamasi. Viena versijų ta, kad gaisras galėjo kilti dėl rūkymo lovoje. Vyras neva gyvenęs asocialiai.

Gaisro metu sudegė namo stogas, išdegė 5 kambariai.

Apie gaisrą ugniagesiams buvo pranešta 4.51 val. Gaisravietėje dirbo trys gelbėtojų brigados, gaisrą gesinta keturiomis autocisternomis.

Gaisras Gelvonuose

Gaisras Gelvonuose

Gaisras Gelvonuose

Gaisras Gelvonuose

Gaisras Gelvonuose

Gaisras Gelvonuose

Beje, tą pačią dieną tragedija pažymėtas gaisras kilo ir Alytaus rajone: Pivašiūnų seniūnijoje sudegė medinis namas, o užgesinus gaisrą buvo rastas 1977 metais gimusios moters kūnas.

Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento pateikiamais duomenimis, paskutinį kartą Širvintų rajone kilęs gaisras aukų pareikalavo 2013 metais. Nuo to laiko mūsų rajone kilusiuose gaisruose žuvusių nebuvo. O štai gaisruose traumuotų asmenų pastarąjį kartą buvo 2015 metais. Per 2015-uosius buvo sužeisti 3 žmonės.

Pasak prie gaisravietės pakalbintų gelvoniškių, neįgalus vyriškis mėgdavo užsirūkyti lovoje, jau ne kartą buvo aptiktas dūmuose. Šalia sudegusio namo stovėjęs vyras prisiminė, jog jis pats du kartus šiam gyventojui išgelbėjo gyvybę. Dažniausiai nuo smilkstančios cigaretės užsidegdavo čiužinys. Šį kartą gaisras kilo paryčiais. Socialinių būstų name gyveno trys šeimos, be stogo virš galvos liko dar penki žmonės. Pats namas visiškai nesudegė, kadangi netoli gaisravetės yra įsikūrusi Gelvonų priešgaisrinė tarnyba, todėl namas tik apdegė, patalpos buvo sulietos vandeniu. Kai kuriais duomenimis, tragedijos galbūt būtų pavykę išvengti – atseit gaisrą pastebėjusi moteriškė sutriko, mėgino gaisro židinį gesinti pati ir tik paskui pranešė ugniagesiams.

ŠK

Sending
Skaitytojų įvertinimas
0 (0 įvert.)

1 Atsakymas į "Įvykis: Penkeri metai be aukų. Ir štai…"

  1. Anonimas parašė:

    Baisi nelaimė.

Comments are closed.

scroll to top
+