Apsivertė neblaivaus vairuotojo vairuojamas automobilis

Pirmadienį 20.05 val. Bendrajame pagalbos centre skubiosios pagalbos tarnybų ryšio numeriu 112 buvo gautas pranešimas, kad Musninkų sen. Taučiulių kaime apsivertė lengvasis automobilis. Yra sužalotų, prispaustų žmonių.

Į įvykio vietą išsiųstos Vilniaus priešgaisrinės gelbėjimo pajėgos (informacija apie įvykį perduota Vilniaus greitosios medicinos pagalbos stočiai, Vilniaus apskrities vyriausiajam policijos komisariatui).

Kaip informuoja Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamentas, ant stogo apsivertė automobilis „VW Tauran“. Viduje buvo prispausta moteris. Parankinėmis priemonėmis moteris išlaisvinta ir perduota medikams. Atjungtas automobilio akumuliatorius, automobilis atverstas ant ratų.

Kaip informuojama apie šį įvykį šalies portaluose, 38 metų vairuotojas buvo neblaivus, jam nustatytas 2,09 prom. girtumas. Iš pradžių net buvo pasirodęs pranešimas, kad 42 metų keleivė įvykio metu žuvo.

Automobiliu iš viso važiavo trys žmonės. Visiems prireikė medikų pagalbos.

Spėta, kad eismo įvykio priežastimi tapo viršytas saugus greitis. Kaip matyti iš DELFI portale paskelbtų nuotraukų, eismo įvykio metu buvo nuverstas kelio ženklas, draudžiantis lenkimą.

Tiesa, gelbėtojai nurodo įvykį buvus Vileikiškių kaime. Taučiuliai yra greta.

Pagalba eismo įvykio vietoje nebuvo vienintelė užduotis gelbėtojams pirmadienį: 9.10 val. gautas pranešimas, kad Širvintų pradinėje mokykloje mergaitei žaislas įtraukė rankos odą. Išardžius žaislą, išlaisvinta mergaitės ranka. Mergaitė perduota Greitosio smedicinos pagalbos darbuotojams.

Sending
Skaitytojų įvertinimas
0 (0 įvert.)
scroll to top