Apgavikai pasinaudojo zibališkio žioplumu

Sausio 15-17 dienos

Per tris dienas į Širvintų rajono policijos komisariatą buvo pristatyti 6 asmenys.

Sausio 14-ąją Širvintų mieste, Mindaugo gatvės 11-ojo namo laiptinėje, buvo rasta girta gulinti Zibalų seniūnijos gyventoja J.V., gimusi 1959 metais, o sausio 16-ąją prie Autobusų stoties girtas gulėjo rajono gyventojas V.A.

Antradienį į Ukmergės areštinę atlikti administracinio arešto buvo išvežtas rajono gyventojas J.M., o iš ten į Širvintų rajono apylinkės teismą procesiniams veiksmams atlikti buvo atvežti K.Š., M.K. ir R.R. Redakcijos žiniomis, pirmasis jų išklausė nuosprendį dėl to, kad buvo kaltinamas neteisėtai įgijęs ir laikęs nedidelį kiekį narkotinių medžiagų, neturėdamas tikslo jas parduoti ar kitaip platinti, antrasis buvo teisiamas už nusikaltimus, susijusius su elektroninės bankininkystės duomenimis, o trečiasis buvo atvežtas į teismo posėdį, kuriame buvo teisiamas už vengimą išlaikyti savo vaikus.

Patrulių būrio pareigūnai per tris dienas išaiškino 4 Kelių eismo taisyklių pažeidėjus, tarp jų – širvintiškį R.M., kuris sausio 16-ąją Širvintose neblaivus vairavo automobilį „Renault“ ir padarė eismo įvykį. Tądien užregistruota, kad gatvių sankryžoje iš šalutinės gatvės išvažiuodamas R.M. nepraleido pagrindine gatve važiuojančio „Suzuki“ markės automobilio. Susidūrimo metu buvo apgadinti automobiliai, žmonės nenukentėjo.

Sausio 14-ąją policija užregistravo tris ikiteisminius tyrimus.

Tądien buvo užregistruotas tarnybinis pranešimas, kad Širvintų seniūnijoje, kambaryje, rastas 1966 metais gimusio G.D. kūnas. Pradėtas ikiteisminis tyrimas mirties priežasčiai nustatyti.

Policija užregistravo Zibalų seniūnijos gyventojo A.K. protokolą-pareiškimą, kad asmenys apgaulės būdu išviliojo internetinės bankininkystės prisijungimo duomenis ir nukentėjusiojo vardu paėmė kreditą. O štai Jauniūnų seniūnijos gyventojas J.S. savo protokole-pareiškime rašo, jog buvo apgadintas jam priklausantis automobilis ir pagrobti daiktai. Padaryta 500 litų žala.

Parengta pagal Širvintų RPK pranešimus

Sending
Skaitytojų įvertinimas
0 (0 įvert.)
scroll to top
+