Zibalų miestelio parduotuvė surado sėkmės raktą

Parduotuvės vedėja Rasa Laurinavičienė turi 15 metų prekybinio darbo patirtį.

Ne viena dešimtis Zibalų seniūnijos gyventojų gana dažnai užsuka į Vartotojų kooperatyvo „Veivera“ Zibalų kasdienės paklausos prekių parduotuvę. O kaipgi neužsuksi? Juk čia aptarnauja malonios pardavėjos Rasa Laurinavičienė ir Jurgita Drublionienė, jeigu čia galima nusipirkti ypatingai skanių pjaustomų mėsos vyniotinių, jeigu čia nuolat yra kelių rūšių šašlyko, jeigu čia skaniausias limonadas ir kiti gėrimai.

Kai šeštadienį užsukau į Zibalų parduotuvę, pirkėjų eilutė buvo netrumpa. Susirinkę miestelio gyventojai ir važiuojantys pro šalį prašalaičiai, stovėdami eilėje, dalijosi naujienomis, svarstė, ką pirkti, vieni kitiems rekomendavo įsigyti vienokią ar kitokią prekę, mat jau patys buvo skanavę ir produkto kokybe neabejojo.

Šeštadienio rytą prie prekystalio dirbusi parduotuvės vedėja Rasa Laurinavičienė vos spėjo suktis. Tai vienam gabalėlį tokios mėsos atpjauk, tai kitam pieno produktų ir šakotį pasiūlyk, trečiam – burokėlių sėklų. Visko parduotuvėje pilna. Pardavėja jauna ir greita, o pirkėjai iš parduotuvės neskuba. Net apsipirkę stoviniuoja – smagu pasidalyti miestelio naujienomis, čia pat gulintį rajono laikraštį „Širvintų kraštas“ pavartyti ir paskaitinėti. Ir visi pardavėjas giria. Sužinoję, kad apie Zibalų parduotuvę bus straipsnis, smalsavo, kada galima bus paskaityti. Beišeinanti pro duris moteris stabtelėjo ir pasakė: „Kasdien važiuoju pro šalį ir užsuku į parduotuvę, žinau, kad būsiu maloniai sutikta! Pardavėjos puikiai žino kiekvieno kliento TOP pirkinius!“ Jai pritarė kita: „Čia visada gera sugrįžti! Puikus parduotuvės kolektyvas pasitinka ir palydi su šypsenomis!“

Smalsu sužinoti, kur Zibalų miestelio parduotuvė surado sėkmės raktą, kad pirkėjai, kartą apsilankę, ir vėl užsuka. Trumpai pasišnekėti sutiko Zibalų parduotuvės vedėja Rasa Laurinavičienė. Ji pažymėjo, kad parduotuvė populiari ir lankoma ne tik zibaliečių, bet ir kitų kaimų gyventojų, važiuojančių keliu per Zibalus. Čia apsipirkti užsuka Šešuolėlių, Kiemelių, Šafarnės, Navasiolkų, Limonių, Naidų gyventojai, sustoja netgi kiaukliečiai ir anciūniškiai. Juk parduotuvė puikioje strateginėje vietoje, nereikia niekur sukiotis, čia pat automobilių stovėjimo aikštelė, autobusų stotis.

Parduotuvės virtinoje-šaldytuve tvarkingai išdėlioti mėsos gaminiai, aiškiai matosi jų kainos. Į klausimą „Koks mėsos produktas yra populiariausias?“ vedėja atsakė: „Turime nemažą mėsos produktų asortimentą, būtų labai sunku išskirti populiariausią, stengiamės išpildyti klientų poreikius. Mūsų parduotuvėje pirkėjai randa ir rūkytų mėsos gaminių, ir vyniotinių, ir lašinukų, ir visokių kitokių skanumynų pagal pirkėjų skonį.“ Parduotuvės vedėja pažymėjo, jog sprendimas prekiauti mėsos vyniotiniais pasiteisino. Žmonėms patinka siūlomas asortimentas ir jie noriai perka.

Pirkėjai kalba, kad Zibalų parduotuvėje galima įsigyti netgi čeburekų ir kibinų. Pardavėjos juos pašildo mikrobangų krosnelėje ir netoliese besidarbuojantiems vyrams tai būna dieviško skonio pietūs. Pasidomėjus, ar tai tiesa, Rasa Laurinavičienė patvirtino: „Taip, mūsų parduotuvėje būna ir čeburekų, ir kibinų, ir sumuštinių, kuriuose, pirkėjui paprašius, mes pašildome.“

Pasak Rasos Laurinavičienės, Zibalų parduotuvėje dirba didžiulę prekybinio darbo patirtį turinti pardavėja Jurgita Drublionienė. Pakalbinta Jurgita Drublionienė patvirtino, jog turi 23 metų prekybininkės darbo stažą, o Zibaluose dirba jau 13 metų. Pasidomėjus, kaip sekasi sutarti su įkyriais pirkėjais, pardavėja Jurgita patikino, kad per tiek metų susipykti neteko, tiesiog viskas sprendžiama gražiais žodžiais.

13 metų Zibaluose dirbanti pardavėja Jurgita Drublionienė puikiai pažįsta nuolatinius pirkėjus ir žino jų perkamų prekių krepšelį.

Būtina priminti, jog Zibaluose veikia „Perlo“ terminalas ir galima įsigyti loterijos bilietų. Smalsu sužinoti, ar Zibaluose parduodami bilietai laimingi. Jurgita Drublionienė pažymėjo, jog bilietai tikrai laimingi, nes vienam pirkėjui su Zibaluose pirktu bilietu pavyko laimėti net 20 000 eurų.

Romas Zibalas
Širvintų rajono savivaldybės tarybos narys

Tai publikacijos anonsas. Visą straipsnį skaitykite gegužės 24 d. laikraščio numeryje.

Sending
Skaitytojų įvertinimas
5 (4 įvert.)
scroll to top