Trečiojo amžiaus universiteto spalis

Įsibėgėjęs ruduo, sulig spaliu, tarsi vienu mostu pažėręs margaspalvių rudeniškų lapų grožį, pasitiko Meno mokyklos Neformaliojo švietimo centro Trečiojo amžiaus universiteto (TAU) klausytojus naujomis veiklomis.

TAU senjorus šiltai priėmė Širvintų rajono savivaldybės merė Živilė Pinskuvienė, Administracijos direktorė Ingrida Baltušytė, Socialinės paramos skyriaus vedėja Ieva Kananovič, kuri išsamiai pristatė būsto šildymo, geriamojo ir karšto vandens išlaidų kompensavimo tvarkas.

Susitikime mūsų senjorai uždavė jiems rūpimus klausimus apie būsto renovacijos procesą, gatvių remontą, žvyrkelių asfaltavimą, domėjosi šiuo metu vykdomais darbais, naujais projektais ir rajono planais.

TAU klausytojai dėkoja Savivaldybės vadovams ir darbuotojams už išsamius atsakymus, skirtą laiką ir dėmesį. Susitikimas buvo turiningas ir naudingas. Merės Živilės Pinskuvienės pasidalinta žinia apie gruodžio mėnesį organizuojamą lektorės Lidijos Laurinčiukienės pozityvios gyvensenos seminarą, skirtą ne tik TAU dalyviams, bet visiems rajono senjorams, buvo džiugi dovana, kurios TAU klausytojai jau nekantriai laukia.

Meno mokyklos informacija

Tai publikacijos anonsas. Visą straipsnį skaitykite lapkričio 4 d. laikraščio numeryje.

Sending
Skaitytojų įvertinimas
0 (0 įvert.)
scroll to top