Merė Živilė Pinskuvienė – apie galimybę dalytis gerumu

Gerumas – tai kalba, kurią kurtieji gali girdėti, o aklieji gali matyti.“
Markas Tvenas

Gruodžio 1 d. Širvintų rajono savivaldybės merė Živilė Pinskuvienė drauge su Jonavos savivaldybės tarybos nare Rita Latviūniene kaimynų kvietimu dalyvavo gražiame, jautriame ir džiaugsmo daugybei širdžių sukeliančiame finaliniame projekto „Padovanok suknelę“ renginyje Jonavoje.

Kaip skelbia Jonavos rajono savivaldybė, socialine akcija virtęs labdaros projektas šiemet sulaukė ypatingai daug Lietuvoje žinomų moterų dėmesio – garsios kultūros ir meno, sporto ir politikos atstovės dalijosi ne tik suknelėmis, bet ir savo laiku bei žiniomis, patarimais ir padrąsinimais projekto dalyvėms. Šiemet renginio idėją palaikė ir savo sukneles, papuošalus ir aksesuarus dovanojo Lietuvos Respublikos prezidentė Dalia Grybauskaitė, Seimo pirmininkė Viktorija Čmilytė-Nielsen, olimpinė čempionė Daina Gudzinevičiūtė, Širvintų rajono savivaldybės merė Živilė Pinskuvienė, verslininkės Inga Budrienė, Kristina Ivanova bei žinomos televizijos ir muzikos pasaulio atstovės: Dovilė Filmanavičiūtė, Nomeda Kazlaus, Živilė Kropaitė-Basiulė, Renata Šakalytė-Jakovleva, Laima Tamulytė-Stončė, Gerda Žemaitė.

Šių metų akcijos „Padovanok suknelę“ tema – Moterų lyderystė, o šiuometinės akcijos dalyvės – ne tik lietuvės, bet ir prieglobstį nuo karo mūsų šalyje atradusios ukrainietės. Projekte iš viso dalyvavo 25 moterys.

„Gera buvo būti maža dalele tame gerumo rate, sukurtame tam, kad pradžiugintume, nustebintume, dovanotume šventę moterims, kurioms gyvenimas lėmė sunkų kelią, kurioms artėjančios šventės dažnai tampa ne džiaugsmu, o skauduliu. Ačiū šio renginio ambasadorei Rūtai Ščiogolevaitei, organizatoriams už pakvietimą bei galimybę dalytis gerumu“, – renginio įspūdžiais dalinasi merė Ž. Pinskuvienė, su gyvenimo išbandymus patiriančiomis moterimis pasidalijusi net keliomis dailiomis savo suknelėmis.

Tai publikacijos anonsas. Visą straipsnį skaitykite gruodžio 16 d. laikraščio numeryje.

Sending
Skaitytojų įvertinimas
3 (2 įvert.)
scroll to top