Dalijosi širdžių šiluma

99 m. amžiaus Čiobiškio sen. gyventoja nieko nelaukė – šiltą moterų dovanotą liemenę norėjo apsivilkti nuotraukai, siųsdama nuoširdžią padėką.

Gruodžio pradžioje, miestui jau nušvitus šventinėmis šviesomis, Savivaldybės merės Živilės Pinskuvienės kvietimu rajono moterys – Garbės pilietės, Igno Šeiniaus premijos laureatės, verslininkės, ūkininkės, įstaigų, organizacijų vadovės, rajono medikės, Trečiojo amžiaus universiteto dalyvės, seniūnaitės, bendruomenių atstovės – susibūrė į gerumo akciją „Dalinkimės širdžių šiluma“.

Gydytoja A. Staniulienė ir UAB „Širvintų šiluma“ direktorė L. Braškienė darbo įkarštyje.
Didžiulis kalnas dovanų, gražiai dekoruoti, burnoje tirpstantys kalėdiniai kepiniai ir visas būrys savo širdžių ir rankų šiluma besidalijančių Širvintų krašto moterų.
Į kasmetinę kelionę nykštuką šventiniu autobusėliu, pilnu moterų dovanų ir kalėdinių kepinių, išlydėjo akcijos globėja merė Živilė Pinskuvienė ir vicemerė Janina Pažusienė.

Jau tradiciniu tampantis renginys šiemet sutraukė dar daugiau dalyvių, kurių rankomis pagaminti, dekoruoti, gražiai supakuoti kalėdiniai kepiniai, suneštas didžiulis kalnas dovanų kažkam tapo šviesiu šventiniu stebuklu.

Žiemai ir šventiniam laikotarpiui įsismarkavus, Širvintų rajono savivaldybės merė Ž. Pinskuvienė kartu su vicemere Janina Pažusiene į kelionę po visą Širvintų rajoną išlydėjo šventiškai papuoštą autobusėlį ir puikiai nusiteikusį Savivaldybės Kalėdų nykštuką. Širvintų krašto moterų akcijai „Dalinkimės širdžių šiluma“ suneštų dovanų, iškeptų kalėdinių meduolių buvo tiek, kad į automobilį nesutilpo. Tad visą šią savaitę, vis sugrįždamas papildyti dovanų maišo, nykštukas kartu su pagalbininkais: seniūnais Birute Jankauskiene, Rima Jasevičiene, Jovita Šakinyte, Sigitu Bankausku, Ramūnu Jasevičiumi, seniūnijų darbuotojais Diana Jacyno-Sperske, Tadeušu Geigalu, seniūnaitėmis Irena Bekioniene, Irena Varnagiriene, Erika Svirskiene, Jolanta Mackoniene, Viktorija Šuškiene, Danguole Rinkevičiene, Zofija Drėgviene, Danute Lemešoviene, Alvyda Krapiene, bendruomenių pirmininkėmis Dalia Taparauskiene, Jadvyga Kieliene ir kitais bendruomenių atstovais, gerai pažįstančiais krašto žmones, vyksta net į atokiausius rajono kampelius, lanko vienišus senolius, ligų ir kitų gyvenimo negandų pakirstus žmones, sunkiau besiverčiančias šeimas ir vaikus, su dovanomis nešdami ir gerąją žinią – savame krašte nesate vieniši.

Organizatorių inf.
Kepinių akcija – Mindaugo Datenio nuotr.

Tai publikacijos anonsas. Visą straipsnį skaitykite gruodžio 23 d. laikraščio numeryje.

Sending
Skaitytojų įvertinimas
0 (0 įvert.)
scroll to top