Baigėsi pajamų deklaravimas – deklaracijas pateikė 7,6 tūkst. Širvintų r. savivaldybės gyventojų

Vilniaus apskrities valstybinė mokesčių inspekcija (Vilniaus AVMI) informuoja, kad šiemet iš daugiau nei 4,2 tūkst. pajamų mokesčio deklaracijas privalančių pateikti Širvintų r. sav. gyventojų, 86 proc. šią pareigą atliko laiku. Iš viso metines pajamų mokesčio deklaracijas pateikė 7,6 tūkst. Širvintų r. sav. gyventojų.

„Pajamų mokesčio permoką, siekiančią daugiau nei 1,5 mln. eurų, šiemet deklaravo 4,2 tūkst. Širvintų rajono savivaldybės gyventojų, o beveik 2,5 tūkst. gyventojų deklaravo mokėtiną GPM sumą – daugiau nei 1,1 mln. eurų. Visos GPM permokos laiku ir teisingai deklaravusiems pajamas bus pervestos iki liepos 31 d.“, — teigia Vilniaus AVMI vadovė Virginija Ginevičienė.

Svarbu atkreipti dėmesį, kad maždaug 280 pernai individualią veiklą vykdžiusių gyventojų (su pažyma ar verslo liudijimu) dar turėtų suskubti pateikti pajamų mokesčio deklaracijas net ir tuo atveju, jeigu negavo jokių pajamų. 82 proc. pernai individualią veiklą vykdžiusių Širvintų r. sav. sav. gyventojų pajamų deklaracijas pateikė laiku.

Metines gyventojo (šeimos) turto deklaracijas dėl užimamų pareigų (viešojo sektoriaus darbuotojai, politikai ir kt. bei jų šeimos nariai) laiku pateikė apie 85 proc. tai padaryti turėjusių asmenų.

Konsultacijos mokesčių klausimais teikiamos paskambinus tel. +370 5 260 5060 ar e. būdu per Mano VMI. Paslaugos ir konsultacijos klientų aptarnavimo padaliniuose — tik su išankstine rezervacija.

VMI inf.

Tai publikacijos anonsas. Visą straipsnį skaitykite gegužės 10 d. laikraščio numeryje.

Sending
Skaitytojų įvertinimas
0 (0 įvert.)
scroll to top