Aplankytų Širvintų seniūnijos sodybų šeimininkai sukūrė patrauklią aplinką, kurioje gyventi jauku ir gera

Danutės Pakalnienės(stovi trečia iš dešinės, o dukra Ramunė Pečiulienė – pirma iš dešinės) sodybos, esančios Saveikiškio I kaime, puošnumas.

Liepos 2 dieną vyko gražiausiai tvarkomų Širvintų seniūnijos sodybų apžiūra. Vertinimo komisija, kurią sudarė seniūnė Rima Jasevičienė (pirmininkė), Tarybos nariai Marija Gudonienė, Vilma Bartusevičienė, Dalia Taparauskienėir Romas Zibalas, apžiūrėjo seniūnės bei gyventojų pasiūlytas sodybas. Komisija šiemet pasirinko Širvintų, Viesų ir Saveikiškio kaimus, apžiūrėjo gražiausias sodybas, pasidžiaugė tvarkinga aplinka ir gyventojų išradingumu. Džiugu, kad tvarkomos teritorijos viena už kitą gražesnės bei dailesnės, tviska vasarinių žiedų gausa.

Pagirtina, kad Širvintų seniūnijos žmonės puoselėja gyvenamąją aplinką, stengiasi parodyti pavyzdį kaimynams, dalija patarimus, domisi sodininkyste ir augalininkyste. Komisijos nariai, aplankę sodybas, prisipažino, kad išrinkti geriausias nėra lengva užduotis. Konkurso nugalėtojai paaiškės rudenį vyksiančios Derliaus šventės metu.

Nagingojo Sergejaus Šavinsko sumeistrautas krioklys.

Tai publikacijos anonsas. Visą straipsnį skaitykite liepos 5 d. laikraščio numeryje.

Sending
Skaitytojų įvertinimas
4.13 (8 įvert.)

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

scroll to top